Як провести презентацію в День знань.

День Знань - незабутня подія і велике свято для будь-якого школяра. Він може бути не тільки веселим, але і досить корисним для дітей. Приурочена до 1 вересня презентація допоможе їм налаштуватися на наполегливу роботу в новому навчальному році.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - проектор та екран;
  • - додаток PowerPoint;
  • - матеріали для презентації.
Інструкція
1
Придбайте все необхідне обладнання. При підготовці презентації знадобиться ноутбук або персональний комп'ютер, проектор з екраном. За допомогою даного обладнання ви зможете провести барвисту і сучасну демонстрацію, що обов'язково сподобається школярам.
2
Встановіть відповідне програмне забезпечення на комп'ютер. Щоб створити презентацію, вам знадобиться додаток Microsoft PowerPoint. Спочатку вивчіть його роботу. До складу презентації входять різні слайди, наступні один за одним і демонструють зображення або відео з певним текстом.
3
Подумайте, чому ви присвятіть презентацію. Можна просто розповісти, чому так важливий День знань, як виник цей свято. Цікавим ходом може стати демонстрація фотографій з шкільних років батьків і вчителів, щоб показати, як проходив цей свято в минулі роки.
4
Продемонструйте учням та їх батькам, що змінилося за останній час в школі. Розкажіть, чи є зміни в складі вчителів, які з'явилися нові предмети, які вивчатимуть в новому навчальному році школярі. Покажіть нові підручники, які діти повинні будуть придбати. Якщо планується підготовка до випускних іспитів, додайте розклад, який продемонструє, які навчальні курси і коли будуть проходити.
5
Додайте в презентацію розважальний момент. Можна заздалегідь домовитися з учнями, щоб ті передали фотографії та відеоролики, які були зроблені ними влітку. Спробуйте влаштувати їх показ під назвою «Як я провів літо». При цьому учні можуть виходити по черзі до екрану і розповідати, як пройшли їхні канікули, які цікаві події з ними відбулися. За підсумками виступів виберіть всім класом учня, який провів найяскравіше і запам'ятовується літо.