Як знайти хорошу ремонтну компанію.

Вибір хорошої ремонтної компанії є відповідальним заняттям. Щоб знайти справжніх професіоналів, слід вибирати ту, яка вже зарекомендувала себе з кращого боку. Тільки в цьому випадку ваше житло буде відремонтовано так, як потрібно.
Інструкція
1
Перегляньте сторінки нових випусків рекламних видань або каталогів, пошукайте сайти ремонтних компаній в вашому місті через інтернет-пошуковики. Зверніть увагу на те, яку інформацію надає фірма своїм клієнтам. Наявність адреси і номера телефону головного офісу є початковим показником надійності компанії.
2
Зателефонуйте в офіс обраного підприємства. При цьому спочатку необхідно визначити кваліфікацію менеджера, наскільки у нього грамотна мова, і чітко він розуміє специфіку розмови. Слід уникати установ, в яких менеджер відразу називає остаточну вартість ремонтних робіт, не пропонуючи при цьому оглянути вашу квартиру.
3
Не обмежуйтеся дзвінком тільки в одну компанію. Краще домовитися про зустріч з представниками кількох фірм. Обов'язково ознайомтеся зі списком вже виконаних робіт. Після цього можна запросити представників різних компаній в вашу квартиру. Після розрахунку вартості необхідних робіт залишиться вибрати пропозицію, яка підходить вам за співвідношенням термінів, ціни і якості. Дочекайтеся, поки ремонтна компанія складе договір, кошторис і план проекту майбутнього інтер'єру.
4
Переконайтеся, що в договорі прописані всі обов'язки та відповідальність сторін, вказані терміни виконання необхідних робіт та надано відповідні гарантії. Також документ має включати і умови оплати, щоб уникнути неприємних сюрпризів під час виконання ремонтних робіт.
5
Обговоріть всі етапи проведення робіт до початку ремонту, починаючи від найбільш «брудних» (вирівнювання стін, демонтаж, фарбування) і закінчуючи чистовими роботами (поклейка шпалер, встановлення сантехніки і т.д.). Якщо компанія буде діяти згідно з наміченим планом. У такому випадку ви не будете хвилюватися за збереження меблів, дорогої сантехніки та інших предметів інтер'єру і матеріалів.