Як лікувати підшлункову залозу.

У людському організмі багато важливих органів, що відповідають за нормальну життєдіяльність організму. І підшлункова залоза - одна з них. Чому підшлункова? Коли людина лягати на спину, цей орган якраз виявляється під шлунком, який ніби накриває його.

На жаль, захворювання підшлункової залози не рідкісне явище, і рано чи пізно люди стикаються з ним. Звичайно, попередити хворобу набагато легше і приємніше, ніж її лікування, але так вже вийшло, що спосіб життя, який ведуть сучасні люди, ніяк не сприяє профілактиці: це і неякісне харчування продуктами, що містять канцероген та інші хімікати, нерви, куріння, часте вживання спиртного. Всі ці фактори не можуть сприятливо позначитися на здоров'ї людини, і призводить до такого захворювання як панкреатит. Він буває як у гострій, так і в хронічній формі, але і при тій і іншій формі лікувати підшлункову залозу треба. Адже запускаючи хворобу, в майбутньому це може призвести до важких наслідків, аж до раку. Але будемо оптимістами і зупинимося на хорошому: Все можна виправити. Раніше існувала думка, що лікувати підшлункову залозу треба голодом і холодом. Але, це не зовсім так. Звичайно, при гострій формі бажано день поголодувати, проте надалі харчування ваше має бути дробовим і частим.

Існує спеціальна дієта для підшлункової залози, яка допоможе вам в її відновленні:

  • нежирне м'ясо ;
  • риба;
  • овочеві бульйони.

Але це не означає, що посидівши на такій дієті тижнів два, потім вам можна зриватися і накидатися на копченості, смажене і гостре . Ні, панкреатит вимагає певного способу життя, і вам, потрібно його дотримуватися, інакше можливий рецідів.Не забувайте також і бабусині народні засоби, типу відвари з полину, вівса. Вони допомагають вашому хворому органу добре функціонувати. Не можна не сказати пари слів про фармацевтичні препарати: безумовно, коли у вас сильний біль (а саме цим характеризується гострий панкреатит), можна вжити певні препарати типу знеболюючих. Але лікувати підшлункову залозу, як і багато інших органів тільки препаратами, купленими в аптеці не потрібно, щоб виробники, ні говорили, а це хімія, і вона не може бути корисна вашому організму. Тому в першу чергу відмовтеся повністю або частково від шкідливих звичок і поступово приходите до здорового способу життя. Адже це - запорука здоров'я та успіху.