Як носити окуляри.

Для більшості сучасних жінок очки є не просто помічником при проблемах із зором, але і модним аксесуаром, службовцям для створення певного стилю і образу. Що стосується сонцезахисних окулярів, так їх використовують виключно для прикраси личка і оберігання очей від сліпучих сонячних променів. Зараз ми поговоримо про те, як носити очки . Під виразом «як носити» ми маємо на увазі вміння поєднувати очки з кольором шкіри обличчя, макіяжу або одягу.
Інструкція
1
Слід поєднувати ваш макіяж кольором оправи або з кольором стекол очок. Для того щоб скорегувати форму особи, підберіть собі оправу, злегка «масивну» знизу. Вибір світлої оправи додасть рисам вашого обличчя неповторну легкість, а темна і товста оправа допоможе вам підкреслити свою індивідуальність.
2
Вибирати очки рекомендується виходячи з будови вашого обличчя. Так до овального особі підійде абсолютно будь-яка оправа. Для круглого жіночого личка більше підходить витягнута вгору і звужена донизу оправа окулярів. На довгому обличчі відмінно виглядатимуть очки , розтягнуті в ширину. А власницям квадратного обличчя краще носити високі і розширені догори оправи.
3
За допомогою правильно підібраних окулярів ви можете скорегувати розмір і форму носа. Носіння окулярів високо на переніссі візуально збільшить ніс. Візуально ж скоротити довжину носа допоможе носіння окулярів на середині носа.
4
Якщо очки для вас не є модним аксесуаром, і ви більше уваги приділяєте своєму зору, то тут допоможуть наступні поради. Побачивши красиву і якісну на ваш погляд оправу в кіоску чи в метро, не відмовляйте собі в задоволенні її купити. Але якщо там же в метро вам пропонують купити очки , в які вже вставлені відповідні вашим діоптріями скла, не поспішайте їх купувати. Чи варто такого ризикованого кроку здоров'я ваших очей? Правильно, не варто.
5
Справа в тому, що купуючи очки в подібних неспеціалізованих точках, ви не можете бути впевненими в якості стекол. Крім цього у кожної людини своє відстань між очима. А відстань між центром обох стекол повинно бути вивірено ідеально. Піддавшись на умовляння продавців, охочих скоріше позбутися від окулярів, ви можете з часом відчути дискомфорт. Не розібравшись, звідки він з'явився, можна зіпсувати свій зір. Таким чином, очки неодмінно повинен для вас підібрати кваліфікований співробітник спеціалізованого магазину оптики. Також ви можете придбати скла за рецептом в аптеці.