Як доглядати за кистями для макіяжу.

Якісні кисті для макіяжу допомагають точно та швидко нанести декоративну косметику. Хороший набір таких аксесуарів коштує недешево. Щоб кисті прослужили якомога довше і не втратили своїх споживчих якостей, за ними потрібно уважно доглядати.
Вам знадобиться
  • - м'яке мило або шампунь;
  • - вологі серветки;
  • - махровий рушник;
  • - масло чайного дерева;
  • - розчин хлоргексидину.
Інструкція
1
Нові кисті перед вживанням необхідно вимити. Намочіть їх теплою водою, нанесіть краплю м'якого шампуню або гелю, злегка потріть ворс пальцями і прополощіть під струменем теплої води. Сушіть кисті, розклавши їх на товстому махровому рушнику. Особливо уважно поводьтеся з аксесуарами, що мають ручки з натурального дерева. Від надлишку вологи вони можуть потріскатися, а лак - облізти. Перед розкладанням кистей на просушку ретельно промокніть рушником ворс і протріть ручки.
2
Кисті для тіней і підводки після кожного вживання протирайте вологими антибактеріальними серветками або ватними дисками, просоченими дезинфікуючим лосьйоном. Після цієї процедури ворс потрібно просушити і прибрати аксесуари на зберігання у футляр. Кисті, якими ви користуєтеся щодня, можна зберігати в стаканчику ворсом вгору. Однак залишені на відкритому повітрі аксесуари можуть припасти пилом.
3
Якщо ви не використовуєте інструменти кожен день, зберігайте їх у футлярах або чистих полотняних мішечках. Не забирайте на зберігання вологі кисті зі слідами косметики - ворс може зіпсуватися або придбати неприємний запах.
4
Аксесуари для нанесення тону, коректора, кремоподібних рум'ян, а також кисті для накладання масок мийте після кожного вживання. Пристосування для нанесення пудри або сухих тіней достатньо обробляти раз на тиждень. У невеликій мисці з теплою водою розчиніть шампунь, капніть в розчин масло чайного дерева і ретельно промийте ворс. Після обробки обполосніть інструменти в проточній воді.
5
Перш ніж покласти кисті на просушку, промокніть ворс рушником і пальцями надайте йому первинну форму. Це особливо важливо для плоских або фігурно обрізаних кистей. Якщо ворс НЕ розрівняти, після сушіння він буде пушіться, а макіяж ляже нерівно. Випадають або обламувати волоски - показник зносу кисті. Замініть її, придбавши нову, якісну модель.
6
Наносячи макіяж на обличчя із запаленнями і комедонами, будьте особливо уважні до чистоти кистей. Після ванночок з шампунем замочуйте їх у дезінфікуючої рідини - наприклад, розчині хлоргексидину, який можна придбати в аптеці. Після обробки промокніть ворс рушником і сушіть, як звичайно.