Як надягати шлею на собаку. Як надіти нагрудний поводок.

Купуючи складне переплетення вісімкою ремінців, початківець власник толком не знає, що з ними робити і як же правильно надіти шлею на собаку. Шлейка являє собою поводок, який пов'язаний з ременем, що переходить через верхню частину грудей.
Інструкція
1
Якщо у вас дуже темпераментна собака, яка не дає надіти на себе шлею , потрібно захопити талію собаки між своїми колінами. В цей час правильно розправити шлею таким чином, щоб м'яка частина знаходилася всередині.
2
Насамперед потрібно надіти замкнуте кільце на шию собаки (розміри на шлеї в області шиї можуть змінюватися).
3
Тепер потрібно розгорнути перемичку (яка з'єднує замкнуте кільце і ремінець) таким чином, щоб вона була розташована на горлі.
4
Далі перемістіть ремінець до потрібної позиції, тим самим обмеживши простір між перемичкою і замкнутим кільцем.
5
Просуньте передню праву лапу собаки в простір між ремінцем і замкнутим кільцем. Таким чином, виходить, що перемичка проходитиме через груди, а права лапа буде одягнена в шлею .
6
Тепер залишився один вільний кінець, який потрібно завести в пахву лівої лапи.
7
Тепер можна застебнути ремінець. Собаку потрібно поставити на лапи і облямувати замкнуте кільце навколо шиї так, щоб воно не здавлювало, але в той же час щільно облягала шию собаки. Перевірте перемичку на грудях, вона повинна лежати рівно.
8
Постарайтеся затягнути тугіше ремінець, інакше собака зможе легко викрутитися з вільно застебнутій шлейки.
9
Пристегните до карабіна поводок, регулюємо натяг ремінці і можна сміливо вирушати на прогулянку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zj6ysN3JmXk
Вам, напевно, вже доводилося чути слово «шлейка». Якщо доводилося, то ви знаєте, для чого потрібен цей предмет. Якщо ж ні, пояснимо: шлеєю називається переплетення ремінців, яка виконує роль свого роду нашийника для домашньої тварини, вдягається на тулуб і не відтягує шию. Поглянувши на даний предмет вперше, ми можемо довго ламати голову, як його надіти на свою кішку або, скажімо, на одомашненого тхора. Домашні тхори зустрічаються рідко, а от як надіти шлею на кішку, ми зараз розглянемо.
Інструкція
1
Звичайнісінька шлейка-вісімка являє собою замкнуте кільце, яке плавно переходить в ремінець. Розміри замкнутого кільця, яке лягає на котячу шию, можуть змінюватися. До надягнутої шлейці потім пристібається за допомогою карабіна поводок.
2
Отже, надягаємо замкнуте кільце на котячу шию. Розгортаємо перемичку, яка з'єднує ремінець і замкнуте кільце так, щоб вона розташувалася на горлі.
3
Розширюємо простір між замкнутим кільцем і перемичкою, пересуваючи ремінець до потрібної позиції. Далі просовуємо праву лапку кішки в простір між замкнутим кільцем і ремінцем. Так у нас вийде, що перемичка лежатиме у кішки на грудях, а права лапка тварини буде охоплена шлеєю.
4
Тепер візьмемося за вільний кінець ремінця і заводимо його в пахву другий (лівої) лапки. Застібаємо ремінець. Ставимо кішку на лапи, Оправляти навколо шиї тварини замкнуте кільце так, щоб воно щільно облягала котяче горло, але його не здавлювало. Тоді кішка із замкнутого кільця не зможе ні вивернутися, ні вирватися силою. Ще раз переконуємося в тому, що перемичка рівно лежить на грудях, а права лапка добре зафіксована.
5
Тепер тугіше затягуємо ремінець. Не бійтеся, ви не зробите кішці боляче. Якщо залишити при затягуванні ремінця невелику слабину, то кішка зможе запросто вивернутися з шлейки. Відрегулювавши натяг ремінця, пристібаємо до шлейки карабін і можемо йти вигулювати наше домашнє тварина.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hQBoQMHfuGI