Як змінити ім'я комп'ютера в мережі. Як змінити ім'я комп'ютера в 7.

При зверненні до дисків, папок або оптичному приводу чужого комп'ютера в локальній мережі система використовує адреси цих пристроїв і об'єктів, які включають мережеве ім'я віддаленого комп'ютера. Так само відбувається звернення до принтера, флешці і іншим підключеним до чужого комп'ютера периферійних пристроїв. Змінити це мережеве ім'я можна в настройках операційної системи.
Інструкція
1
Вікно з настройками, що відносяться до мережевого імені комп'ютера, викликається через один з аплетів «Панелі управління» Windows. Посилання на цю панель поміщена в головне меню операційної системи - клікніть по кнопці «Пуск» і виберіть у правій колонці пункт «Панель управління». У вікні, клацніть по напису «Система і безпека», а потім - «Система». Після цього на екрані з'явиться потрібний апплет. Втім, всі ці дії можна замінити натисненням пари «гарячих клавіш» Win + Pause.
2
В апплете є окрема секція з підзаголовком «Ім'я комп'ютера, домен і настройки робочої групи», у правого краю якої поміщена посилання «Змінити параметри». Клікніть її, щоб відкрити вікно зміни деяких властивостей системи. Доступ до них вимагає наявності у користувача прав адміністратора. Якщо ви увійшли в систему не як адміністратор, то на екрані з'явиться діалогове вікно, яке вимагає ввести пароль.
3
На вкладці «Ім'я комп'ютера» у вікні властивостей системи натисніть кнопку «Змінити», після чого, нарешті, і з'явиться віконце з полем «Ім'я комп'ютера», значення якого вам потрібно поміняти. Введіть нове ім'я мережі, дотримуючись стандартних правил для інтернет-імен. Вони дозволяють використовувати букви лише латинського алфавіту, а також цифри і деякі символи, за винятком спеціальних. До заборонених відносяться, наприклад, <>; : "* + \ |,? =. Корпорація Microsoft рекомендує використовувати короткі та інформативні імена не довше 15 символів. Крім того, вони не повинні складатися тільки з цифр і не можуть містити пробіли.
4
Потім натисніть кнопку OK і закрийте «Панель управління». Якщо комп'ютер входить до домену, система зажадає ввести ще й пароль користувача, який має право міняти імена комп'ютерів домену. А якщо домен не використовується, зверніть увагу, що інші комп'ютери в локальній мережі намагатимуться знайти ресурси цього комп'ютера (наприклад, мережевий диск) за колишньою адресою. Тому вам буде потрібно вручну змінити ім'я в адресі мережевого ресурсу або відключити його і підключити заново.
Зверніть увагу
У цій статті мова піде про те, як можна змінити ім'я комп'ютера в Windows 7. Робиться це досить просто, всього в декілька кроків. Ім'я комьютера зазвичай використовується для ідентифікації його в мережі і задається при установці системи. Дізнатися це ім'я можна у властивостях Комп'ютера (що в меню «Пуск»). Для зміни імені комьпютер виконайте послідовність дій
Корисна порада
Зміна імені комп'ютера. Кожен комп'ютер в мережі повинен мати своє унікальне ім'я, щоб комп'ютери могли однозначно ідентифікувати один одного і взаємодіяти. Більшість комп'ютерів мають імена за замовчуванням, але зазвичай їх можливо змінити. Доцільно присвоювати комп'ютерам короткі (не більше п'ятнадцяти символів) і зрозумілі імена. Для імені комп'ютера рекомендується використовувати тільки стандартні символи Інтернету.