Як змінити іконки папок. Як змінити значки всіх папок.

Параметри більшості об'єктів в графічному інтерфейсі Windows можуть налаштовуватися користувачем за своїм смаком. Правда, деякі з них вимагають досить глибокого проникнення в дерево налаштувань операційної системи. Зміна іконок папок не відноситься до числа трудомістких операцій і може бути здійснена користувачем з мінімальним рівнем знань Windows.
Інструкція
1
Якщо змінити вимагається іконку будь-якої конкретної папки, найпростіше зробити це з використанням можливостей вбудованого менеджера файлів ОС Windows - «Провідника». Запустіть це системне додаток, двічі клікнувши по ярлику «Комп'ютер» на робочому столі або вибравши пункт з такою ж назвою в головному меню системи на кнопці «Пуск».
2
За дереву каталогів в лівому фреймі інтерфейсу менеджера файлів перейдіть до потрібної папки та клікніть її правою кнопкою миші. Це можна зробити і в лівому, і в правому фреймах «Провідника», що з'явилося контекстне меню в обох випадках буде мати однаковий набір рядків. Виберіть серед них пункт «Властивості», і на екрані з'явиться додаткове вікно з настройками папки.
3
Перейдіть у вікні на вкладку «Налаштування» і в нижній секції натисніть кнопку «Змінити значок». За замовчуванням вам буде запропонований стандартний набір іконок, що зберігається в системної бібліотеці shell32.dll. Ви можете вибрати будь-яку іконку з набору і натиснути кнопку OK. Якщо нічого підходящого в цьому наборі немає, клікніть по кнопці «Обзор» і відшукайте в комп'ютері будь-яку іншу dll-бібліотеку з наборами іконок. Такі значки можна знайти і в виконуваних файлах (розширення exe), а крім того, можна скористатися картинками з файлів із спеціальним розширенням ico або icl.
4
Для зміни значків всіх папок відразу можна змінити тему, вибравши в списку ту, в якій ці об'єкти відображаються за допомогою більш влаштовує вас картинки. Для зміни тим використовуйте апплет «Персоніфікація» «Панелі управління» Windows. Найпростіше викликати його з контекстного меню, яке спливає при натисканні правою кнопкою миші по фонового зображення на робочому столі. Потрібний пункт у ньому так і називається - "Персоналізація".
5
Крім можливостей, що надаються самою операційною системою, для зміни значків папок можна використовувати додаткові додатки. Для цієї мети можуть підійти, наприклад, програми Stardock IconPackager, Microangelo On Display, TuneUp Utilities.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fmicyQYpHPI
Зверніть увагу
Значок всіх папок і файлів можна змінити до невпізнання. Стандартні іконки дуже швидко набридають, і хочеться чогось нового. Пропоную вам скачати колекцію чудових іконок для ваших папок. Більше 300 іконок, які ви можете використовувати для своїх папок і додати їм універсальний і стильний вигляд.
Корисна порада
Іконки папок і файлів. Іконки для робочого столу, іконки для windows xp, іконки для windows 7, іконки для windows vista не тільки прикрашають інтерфейс але допомагають легше орієнтуватися в документах, файлах і папках. Іконки для робочого столу вже давно перестали бути просто значками windows, які позначають ярлики програм або додатків, іконки давно вже стали справжнім витвором мистецтва.