Як роздрукувати зображення екрану.

Найпростіше для перенесення зображення екрану на папір використати графічний редактор Paint. Ця програма встановлюється разом з інсталяцією операційної системи Windows, тому шукати додаткові програми не буде потрібно. До того ж Paint розрахований на початківців, тому витрачати час на його вивчення теж не доведеться.
Інструкція
1
Щоб запустити графічний редактор, відкрийте головне меню ОС, наберіть в полі пошукового запиту Paint і натисніть клавішу Enter. А якщо ви недавно користувалися цим додатком, то його іконка буде присутній в лівій колонці меню - просто клікніть по ній мишкою.
2
Скопіюйте в буфер обміну зображення екрану. Для цього достатньо натиснути клавішу Print Screen - на стандартній клавіатурі це третя кнопка праворуч у верхньому ряду. Напис може бути нанесена в скороченому вигляді - PrScn. На лептопах і нетбуках ця кнопка часто спрацьовує тільки в поєднанні з функціонально клавішею Fn.
3
Перейдіть в Paint і вставте вміст буфера обміну - просто натисніть клавіші Ctrl + V або клікніть по кнопці з підписом «Вставити» на вкладці «Головна» меню редактора.
4
Потім увімкніть принтер, переконайтеся, що в ньому є папір, а пристрій підключено до комп'ютера.
5
В графічному редакторі клікніть по синій кнопці без напису в лівому верхньому кутку і в розділі «Печать» випав меню виберіть пункт «Перегляд». У вікні додатка з'явиться макет сторінки з зображенням екрану. За замовчуванням Paint підганяє розміри картинки під встановлений формат паперу. Якщо ці настройки слід змінити, клікніть кнопку «Параметри сторінки» і задайте потрібні значення відступів у відповідних полях форми. При необхідності можна поміняти орієнтацію сторінки, формат аркушів, задати центрівку зображення на аркуші по вертикалі і горизонталі.
6
Коли все буде готово, натисніть OK в діалозі настройки параметрів, а потім клацніть по кнопці «Друк» і процес виведення зображення екрану на принтер буде запущений. Залишилася в вікні редактора картинку можна зберегти у файл для подальшого використання. Для цього достатньо натиснути клавіші Ctrl + S, а в вікні діалогу вказати ім'я файлу і місце його зберігання в комп'ютері.
В Windows за замовчуванням є як мінімум один спосіб друку зображення з екрана : натиснути на клавішу Printscreen, а потім відкрити спійману картинку в Paint. Втім, у цього способу є свої незручності, а тому користуватися ним не завжди зручно. В цьому випадку на допомогу приходить сторонній софт, наприклад програма PickPick.
Вам знадобиться
  • - програма PickPick,
  • - принтер.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт офіційний сайт розробників утиліти PickPick - pickpick.org. У нижній частині сторінки знайдіть пункт Download, а ще нижче - гіперпосилання Home Freeware і клацніть по ній. Наступна сторінка буде майоріти різної рекламою, але вас цікавить посилання Download Installation Package (from NTeWORKS). Натисніть на неї, а в наступному вікні клацніть по Click here to Download now. Почнеться завантаження дистрибутива програми.
2
Встановіть програму і відкрийте її (exe-файл знаходиться в директорії установки). Відкриється меню налаштувань утиліти. Якщо інтерфейс програми англійською мовою, виберіть вкладку About, а потім у випадаючому меню Language виберіть «Русский» і клікніть ОК. Після цього програма згорнеться в трей. Тому знайдіть в ньому іконку PickPick (с зображенням палітри), клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть «Налаштування програми».
3
Відкрийте вкладку «Захоплення» і зверніть увагу на пункт «Копіювати покажчик миші». Якщо поставити біля нього прапорець, курсор буде відображатися на скріншоті, якщо прибрати - то ні. Виберіть вкладку «Файл» і знайдіть секцію «Тип файлу», в ньому ви можете вказати формат, в який зберігатиметься захоплене зображення. Місце для збереження файлу можна вказати на вкладці «Збереження». Так само зверніть увагу на пункт «Автоматичне збереження зображень», якщо поставити біля нього галочку, то картинка без зайвих запитань займе своє місце на жорсткому диску.
4
Перейдіть на вкладку «Клавіші». Тут ви можете встановити «швидкі кнопки» для дій програми. Приміром, для захоплення всього екрана за замовчуванням вже встановлена клавіша PrintScreen. На вкладці «Зображення» ви можете визначити якість знімків. Натисніть ОК, що зміни вступили в силу.
5
Тепер для знімка екрана просто натисніть PrintScreen або іншу клавішу, яку ви встановили замість неї. З'явиться редактор, в якому ви можете підкоригувати, а потім зберегти захоплене зображення. Його поява зовсім не означає, що вам обов'язково тут же зберігати захоплене зображення - зверніть увагу, у нього є зручна панель для перемикання між отриманими знімками.
6
Відкрийте директорію, в яку ви зберегли захоплені зображення. Виберіть із них, яке хочете роздрукувати, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть «Друк». Відкриється меню «Друк зображень». Тут можна вказати принтер (якщо у вас декілька), задати розмір паперу, якість зображення, кількість копій і пр. На завершення натисніть «Друк».