Як відремонтувати годинник.

Кварцові годинник тим зручні, що вони не залежать від вантажів або пружин, використовуваних в механічних годинниках. Однак ламатися є чому і в кварцових годинниках. Більшість майстрів при поломці таких годин змінюють весь механізм, хоча його неважко і полагодити. Зробіть цю роботу самі, тим більше що займають вона всього 30 хвилин.
Вам знадобиться
  • Хрестова і плоска викрутки;
  • Шкурка №380;
  • Ватяний тампон;
  • Паперові серветки або рушники;
  • Нова батарея .
Інструкція
1
Якщо можливо, перевірте, не вступають чи стрілки годин на контакт зі склом. Далі оглянете стрілки на предмет зіткнення їх з корпусом годин або один з одним. Злегка зігніть чим-небудь стрілки, якщо вони стикаються. Але не перестарайтеся. Найчастіше цих нехитрих дій вистачає, щоб відремонтувати годинник .
2
Якщо не допомогли вищеописані дії, підчепити пальцями колечко годинникової стрілки, щоб трохи зрушити його вперед в разі, якщо воно занадто близько розташовується до циферблату.
3
Щоб мати доступ до батарейки, викрутити на задній панелі вашого годинника все гвинтики. Хоча часто кришка відсіку для батарейки тримається на пластикових затискачах, а не на гвинтах.
4
Тепер витягніть батарейку з відсіку годин, а потім перевірте і те, і інше на предмет явних ознак корозії, яка зазвичай з'являється на контактах. Відшаровується іржу можна видалити вологою паперовою серветкою або рушником. Далі скористайтеся ватним тампоном або вушної ватною паличкою, щоб позбутися від іржі під контактами батарейки і в кутах. Ту іржу, що ще залишилася, видаліть за допомогою наждачного паперу. Це дуже важливий крок. Постарайтеся не пошкодити нічого крім іржі.
5
Позбувшись слідів корозії, протріть відсік для батарейки вологою серветкою. Потім візьміть суху серветку і видаліть їй залишки вологи з усіх місць. Місця в кутах і під контактами батарейки просушіть ватним тампоном.
6
Встановіть нову батарейку (або навіть батарейки) потрібного типу. І зверніть увагу на те, щоб позитивний полюс встановленої батарейки збігався з позитивним контактом. Тепер встановіть кришку відсіку для батарейки на місце. Якщо і після цього годинник не працюють, тоді краще їх віднести майстру, щоб той замінив весь кварцовий механізм.