Як побороти біль.

Біль - це сигнал, який повинен змусити людину насторожитися і вжити невідкладних заходів. Необхідно не тільки позбутися неприємних відчуттів і побороти виниклу біль, але і з'ясувати причину. Найбільш раціонально звернутися до лікаря, пройти медичне обстеження і отримати рекомендації щодо лікування.
Вам знадобиться
  • - знеболюючі препарати;
  • - нестероїдні протизапальні препарати;
  • - мазі на основі НПС;
  • - «Валокордин»;
  • - «Валосердін»;
  • - зелений чай.
Інструкція
1
Головний больБолевие відчуття в голові можуть виникнути з різних причин. Найбільш часті з них - нестабільний артеріальний тиск, спазм судин, порушення режиму харчування, прийом напередодні алкогольних напоїв. Побороти біль можна за допомогою аспірину або нестероїдних протизапальних засобів. Не менш ефективний спосіб боротьби з головним болем - прийняти прохолодний душ, випити 2-3 склянки зеленого чаю і кілька крапель «Валокордину», «валосердін» або 2 драже екстракту валеріани і 2 драже пустирника. Якщо головний біль повторюється з постійною періодичністю, слід звернутися до лікаря і пройти медичне обстеження.
2
Біль у спінеОна може з'явитися в результаті підняття важких речей, простудних захворювань, остеохондрозу і ще по ряду причин. Побороти біль можна за допомогою нестероїдних протизапальних засобів і мазей. Такий спосіб боротьби з болем раціонально використовувати тільки в тому випадку, якщо біль виник пізно ввечері. Вранці відразу слід звернутися до лікаря, отримати направлення на загальні аналізи і на апаратні обстеження. Самостійно лікувати біль у спині дуже небезпечно, так як причина може полягати в патології нирок і прийом знеболюючих та протизапальних препаратів призведе до того, що біль буде тільки посилюватися, а захворювання - прогресувати.
3
Біль у жівотеЕслі біль пов'язаний з початком менструації, можна побороти її за допомогою спазмолітиків або знеболюючих препаратів. Різкий біль, що виникла несподівано, може свідчити про внутрішньочеревної катастрофи. Проривна виразка, апендицит, гострий напад панкреатиту, холециститу - це неповний перелік захворювань, які можуть викликати сильний біль. Приймати будь-які препарати строго протипоказано. Все, що можна зробити - негайно викликати швидку медичну допомогу.
4
Зубна больНаіболее ефективний спосіб побороти зубний біль - звернутися до стоматолога і вилікувати зуби. Якщо такої можливості тимчасово немає, можна прийняти знеболюючі препарати і при першій же можливості звернутися до лікаря.