Як підібрати гардероб в стилі вінтаж.

Стиль вінтаж прекрасно підходить як модницям, так і жінкам, яким подобаються стильні і елегантні наряди минулих років. Вінтажний одяг завжди актуальна і не втрачає своєї популярності навіть при зміні модних тенденцій. Тим не менш, варто пам'ятати про те, що підбір «ретро-гардероба» вимагає дотримання особливих правил. Чи не слідуючи основним принципам, ви ризикуєте зробити свій образ не привабливим і елегантним, а безглуздим.
Інструкція
1
Почніть формування свого вантажного гардероба з визначення епохи, яка приваблює вас найбільше. Підійдуть будь десятиліття минулого століття за винятком 90-х. Втім, деякі дизайнери схильні встановлювати ще більш строгі тимчасові рамки: для них винтажной вважається річ, виготовлена не пізніше кінця 50-х. Вибір епохи залежить від ваших уподобань.
2
Вивчіть обраний відрізок часу і дізнайтеся, які саме вбрання, взуття, аксесуари, зачіски і т.п. були тоді популярні. Зверніть увагу: винтажной буде тільки та річ, яка служила своєрідним символом епохи і вважалася модною і стильною. Так, наприклад, в 70-і роки ХХ століття були надзвичайно популярні розкльошені брюки.
3
Знайдіть магазини, торгуючі вінтажними речами, і придбайте відповідні предмети гардероба. Як правило, добре збережені одяг і взуття коштують недешево, проте перевагу варто віддавати саме таким речам, а не предметам гардероба, які вже неможливо відновити. Є й бюджетний варіант - придбання сучасних речей, стилізованих під вантажні, проте не слід забувати, що це все-таки копія, а не оригінал.
4
Вибирайте тільки ті речі, які вам йдуть. Це стосується не тільки розміру, а й фасону, відтінку і пр. Якщо річ явно не підходить вам, ні про яку красу і вишуканості вантажного вигляду мови йти не буде. Будьте особливо обережні, замовляючи одяг, взуття та аксесуари через інтернет, ретельно звіряйте мірки і враховуйте особливості фасону. Не довіряйте таблиці розмірів, оскільки такі таблиці, прийняті в іншій країні і тим більше в інший час, можуть відрізнятися від звичних для вас.
5
Навчіться правильно поєднувати речі. Ви можете не копіювати вигляд модниць минулого повністю, а лише додати трохи вінтажності в свій образ, надівши, наприклад, сукня в стилі 50-х і сучасні туфлі. Обов'язково враховуйте особливості сполучуваності речей і спирайтеся на свій художній смак.