Як підібрати конденсатор.

В даний час конденсатори знаходять широке застосування при виробництві високотехнологічного електроустаткування сучасних автомобілів. Вони включені в конструкції блоків електронного управління роботою силової установки, в транзисторний комутатор запалювання, в ланцюг харчування аудіоапаратури, а також застосовуються в якості стартерних батарей (супер конденсатори ).
Вам знадобиться
  • - конденсатор.
Інструкція
1
Робота будь стабілізованого блоку живлення немислима без включення до його електричну схему конденсатора, певної ємності. Функціонування зазначеної радіодеталі можна порівняти з роботою амортизатора підвіски, яка гасить небажані коливання кузова під час пересування по нерівній дорозі. Конденсатор також призначається для згладжування перепадів напруги на певній ділянці електричного кола. Періодично накопичуючи, і, віддаючи назад у ланцюг, електроенергію.
2
Прогрес не стоїть на місці, а зросла потреба в конденсаторах підштовхнула виробників до розробок нових технологій з випуску зазначених радіодеталей. На сучасному ринку конденсатори представлені безліччю різноманітних типів і моделей. Але, незважаючи на це, всіх їх об'єднують показники електричних характеристик. На які й слід якраз звертати увагу при виборі радіодеталі для реалізації поставлених завдань.
3
В першу чергу споживачеві необхідно визначитися з типом обираного конденсатора. Це може бути як електролітичний. керамічний, слюдяною чи інший тип конденсатора. На наступному етапі визначається напруга пробиття ізоляції конденсатора і його ємність.
4
Розглянемо цей крок на прикладі вибору конденсатора для харчування автомобільних пристроїв відтворення звуку.
5
Для стабілізації напруги споживаної електроенергії розглянутими пристроями буде потрібно конденсатор електролітичного типу, що витримує напругу 12 вольт. А його ємність розраховується за формулою: 1 кіловат потужності - дорівнює 1 Фараді.
Корисна порада
Популярність компанії - виробника зазначених радіодеталей визначається на момент покупки. Але краще за всіх за якістю продукції, що випускається зарекомендували себе японські й німецькі виробники конденсаторів.