Як визначити якість дитячих іграшок.

Іграшки не тільки радують дитини, з їх допомогою діти розвиваються і пізнають світ. Зараз в магазинах представлений найширший асортимент дитячих товарів і часом батьки просто губляться серед такого розмаїття. Однак при покупці варто пам'ятати про найголовніше: тільки якісна, безпечна і виготовлена з екологічно чистого матеріалу функціональна іграшка доставить максимальну користь і радість дитині.
Інструкція
1
Якість вироби можна визначити кількома способами. Вибравши вподобану іграшку, попросіть у продавця сертифікат відповідності. Він підтверджує те, що дитячі товари пройшли спеціальну перевірку, відповідають нормам ГОСТу, безпечні і не викличуть алергічну реакцію в дитини. Ще однією необхідною умовою для виробництва, ввезення та реалізації дитячих іграшок на території Росії є наявність гігієнічного сертифікату - санітарно-епідеміологічного висновку (СЕЗ).
2
Купуйте іграшки тільки у спеціалізованих магазинах, які дотримуються правил реалізації і мають всі необхідні документи. Навряд чи іграшки, куплені в підземному переході або з вуличного лотка, будуть безпечні для дитини і відповідати всім санітарно - гігієнічним нормам. Однією з гарантій якості може служити ім'я фірми, що добре зарекомендувала себе на ринку дитячих товарів, але чим якісніше товар, тим він дорожчий. Не варто спокушатися занадто низькими цінами, краще купіть одну дорогу, зате якісну іграшку, ніж кілька виробів сумнівного властивості.
3
Уважно огляньте товар, на упаковці повинні бути зазначені дані про фірму-виробника, терміни придатності, вікових обмеженнях і умовах експлуатації. Відсутність написів російською мовою - це порушення і такий виріб краще не купувати. Якщо пластмасові або гумові іграшки мають яскраво виражений хімічний запах - це сигнал того, що перед вами неякісний товар, який може бути небезпечний для здоров'я дитини. Перевірте іграшку на міцність кріплення деталей і швів, на наявність гострих кутів і задирок, які можуть травмувати малюка. Візьміть пластмасову іграшку і трохи її потріть, фарба не повинна залишитися на руках.
4
Намагайтеся купувати не тільки красиві, але і корисні іграшки, які будуть сприяти розвитку вікових потреб дитини. Якщо малюк рано проявив якісь здібності, наприклад творчі або конструкторські, то правильно підібрана іграшка допомагатиме їх подальшому вдосконаленню.