Як вибрати дзеркало у ванну кімнату.

Дзеркало є одним з найбільш важливих атрибутів ванної кімнати. Вибирати його слід ретельно, адже воно не тільки виконує практичну функцію, а й створює загальну обстановку у ванній. Для того щоб вдало вибрати дзеркало у ванну, потрібно враховувати не тільки його зовнішній вигляд, але і якість, і матеріал, з якого воно виготовлене.
Інструкція
1
Оскільки у ванній кімнаті існують підвищена вологість і різкі перепади температур, дзеркало в цьому приміщенні має бути зроблено з якісних матеріалів. Інакше воно не прослужить довго, т.к. на його поверхні з'являться каламутні і темні плями. Його основа може бути срібною або алюмінієвої. Дзеркало, яке має покриття з срібла, більш стійке до високої вологості і має хорошу відбивну здатність. Тому воно більш довговічне і якісне, ніж дзеркало з алюмінію.
2
При виборі дзеркала слід також враховувати і матеріал, з якого виготовлена його рама. Рама повинна бути влагоустойчивой, що не темніти під впливом гарячої пари і не облазити. З цієї причини окантовка повинна бути зроблена з стійкою до корозії нержавіючої сталі або стійкого до вологи пластика.
3
Вибираючи дзеркало у ванну, ретельно огляньте його. Переконайтеся, що на ньому відсутні пошкодження, подряпини, відколи, а також бульбашки повітря, застиглі в склі. Щоб оцінити якість відображення, вдивіться у дзеркало в русі і з різних відстаней. Ваше відображення не повинно «стрибати» або рябіти. Перевірте дзеркало і із зворотного боку. Тильна сторона повинна бути гладка, зазвичай вона буває зеленого кольору.
4
Бажано купувати дзеркало від відомих виробників. Щоб убезпечити себе від неякісних підробок, купуйте його в спеціалізованих магазинах сантехніки. В них краще методи зберігання продукції, а якість виробів на порядок вище. Крім того, в таких магазинах існує широкий асортимент моделей, які виготовлені в різних стилях.
5
Як правило, дзеркало у ванній розміщують над умивальником. Однак можна експериментувати як з місцем розміщення дзеркала, так і з його дизайном. Наприклад, вельми оригінально виглядатимуть декілька дзеркальних фрагментів, які поєднані з керамічною плиткою і розміщені по всьому приміщенню ванної кімнати.
6
Непоганим дизайнерським рішенням може стати вибір вбудованих в шафки дзеркал. Проте їх ціна набагато вища, ніж стандартних дзеркальних шаф. Це залежить від того, що дзеркала, які виконані у формі якогось візерунка або орнаменту, в більшості випадків виготовляються на замовлення. Але їх досить висока вартість компенсується неповторним і оригінальним зовнішнім виглядом, а також індивідуальністю дизайну ванної кімнати.
В інтер'єрі ванній кімнати дзеркало - необхідна і дуже важлива деталь. Воно зорово розширює невеликий простір, збільшує освітленість приміщення і служить важливим елементом дизайну. Однак вибираючи цей аксесуар, врахуйте головне - наскільки зручно вам буде користуватися новим дзеркало м.
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися в магазин, уважно огляньте власну ванну. Вирішіть, де ви повісите дзеркало - від цього залежить розмір і форма майбутньої покупки. Ви можете вибрати великий екземпляр в рамі, облицювати всю стіну дзеркальною плиткою або зупинитися на невеликому шафці з дзеркальними дверцятами. Проведіть необхідні вимірювання і всі результати запишіть в блокнот.
2
Якщо ваша ванна витримана в певному стилі - наприклад, етно або хай-тек - вам знадобиться відповідне дзеркало. Велика кількість дерева вимагає модель в рамі того ж тону, а хромовані поверхні - дзеркала незвичайної форми або повну облицювання ними стін або стелі.
3
Вирушайте в спеціалізований магазин, що торгує товарами для ванній , або великий відділ гіпермаркету - там вибір істотно більше. Якщо вам необхідна модель нестандартної форми або розміру, зверніться в майстерню, де дзеркало можуть виготовити на замовлення.
4
Купуючи дзеркало в рамі, поцікавтеся, з чого вона виготовлена. Багато матеріалів не витримають підвищеної вологості ванній кімнати. Зате пластик, покрите спеціальним просоченням дерево, нержавіюча сталь цілком підійдуть. Якщо ви сумніваєтеся, стійка чи обрана модель до вологи, уточніть це питання у консультанта.
5
Не забудьте перевірити, чим вкрите дзеркало. Срібна основа надійніше і довговічніше, однак і вартість її вище. Алюмінієва амальгама дешевше, але не виключено, що через кілька років дзеркало доведеться поміняти на нове. Оптимальний варіант - багатошарова просочування на основі смол - така модель оптимальна для ванній , тому що перешкоджає проникненню пари і води.
6
Вибравши модель, оцініть якість скла. Воно не повинно мати відколів, потертостей, на гладкій поверхні не повинно спостерігатися бульбашок повітря і митних плям. Швидко пройдіть повз дзеркала, присядьте і різко встаньте, уважно дивлячись на своє відображення. Гарне дзеркальне скло не спотворює його, на поверхні не спостерігається ряби і хвиль.
Корисна порада
Крім великого дзеркала непогано придбати додаткове, укріплене на мобільному кронштейні. Перед ним зручно робити косметичні процедури, накладати макіяж, ну а чоловікам воно підійде для гоління. Прикріпіть мобільну модель поруч з умивальником і полицею для туалетного приладдя.