Як позбутися від тупого болю в голові.

Головний біль може бути гострою і тупою. Найчастіше вона виникає несподівано і може змінити всі ваші плани. Важливо знати, як можна впоратися з больовими відчуттями швидко, і якими методами допустимо скористатися в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - зелений чай;
  • - аспірин;
  • - спазмолітики;
  • - бальзам «Золота зірка»;
  • - екстракт валеріани;
  • - екстракт пустирника;
  • - «Валокордин»;
  • - м'ята.
Інструкція
1
Якщо головний біль викликаний перевтомою, тривалим напруженням очей або стресом, позбутися її можна досить просто. Прийміть таблетку спазмолитика і по можливості трохи відпочиньте. Якщо ви знаходитесь на роботі, на деякий час вимкніть комп'ютер, зайдіть в кімнату для відпочинку і посидьте в розслабленому стані 15 хвилин.
2
Головний біль може бути викликана надмірним прийомом алкогольних напоїв напередодні. Якщо це так, розчиніть таблетку аспірину в склянці води, випийте. Аспірин відноситься до нестероїдних протизапальних засобів та пригнічує медіатори запалення і болю, крім того, він має властивість розріджувати кров. Це якраз те, що потрібно, так як після прийому алкогольних напоїв кров перенасичена токсичними речовинами. В результаті інтоксикації болить голова, нудить, і з'являються інші не менш неприємні симптоми. Протягом дня пийте зелений чай без цукру, відкрийте кватирку або вікно, вмивайтеся холодною водою. Через деякий час головний біль відступить.
3
Бальзам «Золота зірка» - це ще один ефективний засіб від головного болю. Незалежно від того, чим викликана ваша головний біль, змастіть скроні, потиличну область, перенісся і комірцеву зону. Ефірні масла і активні компоненти бальзаму швидко впливають на активні точки, блокують спазм судин, покращують кровообіг, знімають напругу. Тупий головний біль відступить через 15-20 хвилин.
4
Нерідко тупий головний біль з'являється в результаті порушення вегето-судинної системи. Будь-які зміни метеоумов можуть викликати тривалий головний біль. Полегшити стан можна за допомогою спазмолітиків і заспокійливих препаратів. Прийміть кілька крапель «Валокордину» або заваріть м'яту. Крім того, допомагає екстракт валеріани, пустирника. Перед зміною погоди відмовтеся від алкогольних напоїв, по можливості повністю виключіть куріння або скоротіть кількість викурених сигарет вдвічі. Раніше лягайте спати, дотримуйтесь дієти з великою кількістю овочів і фруктів. Від вживання м'яса, жирної, гострої, пряної їжі краще тимчасово утриматися.
5
При сильній тупий головного болю або повторюваної із завидною періодичністю зверніться до лікаря і пройдіть медичне обстеження.