Як швидко зв'язати пінетки.

Пінетки - це перша взуття дитини, милі дитячі черевички, які прийнято дарувати молодим батькам. Чекаючи малюка, майбутня мама може і сама досить швидко змайструвати пінетки для свого чада.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитки.
Інструкція
1
Як правило, пінетки в'яжуть гачком. Хоча традиційно вважається, що хлопчачі пінетки повинні бути блакитні, а дівочі - рожеві, ви можете зробити взуття будь-якого кольору: білої або бежевою - такі відтінки виглядають дуже ніжно на маленьких ніжках, або, навпаки, веселою і яскравою. Головне, щоб пряжа була натуральною. Віддайте перевагу бавовняним ниткам, ніж вовняним або синтетичним.
2
Починати в'язання слід з підошви. Наберіть 15 повітряних петель, які й складатимуть основу, плюс ще одну - для підйому ряду. Ланцюжок повинна діставати від основи пальців до середини п'яти немовляти.
3
Почніть обв'язувати ланцюжок по колу, рівномірно додаючи стовпчики на початку і кінці підошви. У другому ряду пров'яжіть по два стовпці в трьох петельках спереду і в трьох - ззаду, на наступному колі по два стовпчики необхідно додати вже в чотири петельки. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшла більш товста і міцна підошва, в'яжіть стовпчиками без накиду, хочете легшу і ажурну - виберіть стовпці з накидом.
4
Для того щоб перейти з підошви на основну частину пінетки, пров'яжіть ряд стовпців без накиду, простягаючи нитку через виворітні петлі попереднього ряду. Зробіть три-чотири ряди звичайних стовпчиків без накиду, і можете переходити до завершальної частини ботиночек.
5
Щоб пінетки взяли форму башмаків, починайте зменшувати кількість стовпчиків спереду, пропускаючи петлі. Приблизно з середини пров'язуйте один стовпчик в дві петлі. Зробивши таким чином два-три ряди, ви досягнете потрібної форми.
6
На цьому можна зупинитися. Однак при бажанні ви можете пов'язати ажурний верх пінетки, який додасть їм миловидності. Для цього почніть чергувати кілька стовпчиків з накидом, пов'язаних з однієї петлі, з повітряними петельками.
7
Ви можете прикрасити готові пінетки. Найчастіше для декорування використовуються в'язані шнури, атласні стрічки, намистини, мережива і навіть стрази.