Як відновити фото.

Все більше росіян звертаються до свого коріння. Все частіше зустрічаються звернення людей з проханням відновити струмінь фотографію , на якій відображені їхні предки. Володіючи мінімальними знаннями програми Adobe Photoshop, кожен може самостійно отретушировать таке фото і вдихнути в нього нове життя.
Інструкція
1
Відскануте старе фото і відкрийте його в програмі Adobe Photoshop. Фото автоматично розміститися на шарі «фон». Відразу ж створіть копію цього шару: клікніть на ньому правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть «створити дублікат шару» і натисніть «ок».
2
Старі фотографії мають властивість жовтіти. Щоб позбутися від жовтого нальоту, потрібно зробити фотографію чорно-білою. Для цього пройдіть по шляху «зображення - корекція - градації сірого». Тепер у вас два шари: один - жовтий шар «фон», інший - чорно-білий шар «фон копія». Продовжуємо працювати з другим шаром.
3
Візьміть інструмент «пензель відновлення». Розмір кисті повинен бути невеликим, особливо для дрібних деталей. Встановіть наступні настройки: режим перекриття «нормальний», джерело «семпл», для зразка виставите «активний шар». Знайдіть цілий ділянку фотографії поруч з видаляється дефектом (тріщина, подряпина, жирну пляму). Клікніть мишкою по чистому ділянці, утримуючи клавішу "Alt". Кисть взяла зразок з цієї ділянки. Тепер відпустіть «Alt» і як звичайною кистю почніть зафарбовувати сліди состаривания. Діяти потрібно гранично акуратно. Беріть зразок за допомогою клавіші «Alt» якомога частіше. Це необхідно, щоб колір, яким закрашуєте тріщину або домальовує відсутній ділянку, був максимально підходящим саме для цієї ділянки.
4
Для відновлення великих однотонних ділянок можна скористатися інструментом «латочка». Виділіть цим інструментом цілий ділянку фотографії та перетягніть це виділення на пошкоджену частину знімка. Дефект повинен зникнути. Відновлену фотографію збережіть в найкращій якості. Оригінальне фото теж залиште. Може ще колись придатися.
5
Часом буває дуже важко привести старе фото в належний вигляд. Але приклавши достатньо зусиль і діючи з максимальною обережністю, ви незабаром зможете поставити оновлений знімок в рамку на видно місце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OxrGS6tUuMM