Як вибрати жіночий кардиган.

Англійська граф Джеймс Платье придумав в'язаний шерстяний жакет без коміра більше двохсот років тому. Спочатку кардиган був суто чоловічим одягом, але з часом перекочував в жіночий гардероб. Уже понад сорок років цей зручний і досить функціональний предмет одягу не виходить з моди. Вибір кардиганов в магазинах трикотажних виробів досить великий. Змінюються фасони і матеріали, тому до купівлі треба поставитися уважно.
Інструкція
1
Вирішіть, з чим ви будете носити кардиган. Його можна надіти в прохолодний осінній день замість вітровки - і це буде вважатися верхнім одягом. Доречний він і в офісі, і на заняттях в університеті. Модельєрами розроблені навіть кардигани, які можна носити з відповідним по стилю вечірнім вбранням. Визначивши, яке місце у вашому гардеробі займе новий предмет одягу, ви значно полегшите собі вибір, оскільки заздалегідь будете знати приблизний фасон, матеріал і колір.
2
У магазині підберіть кілька відповідних за розміром кардиганов. Ознайомтеся з тим, що написано на етикетках. Спочатку такі жакети в'язали з вовни, але зараз для виготовлення застосовують найрізноманітніші матеріали, включаючи різні види синтетики. Для верхнього одягу переважніше шерсть з невеликою домішкою штучних волокон. У цьому випадку ви будете впевнені, що кардиган не сяде після прання або сильного дощу. Крім того, акрил або його аналоги роблять в'язану річ набагато тепліше.
3
Ошатний кардиган може бути з тонкої вовни, мохеру, шовкової пряжі. В даному випадку зовнішній вигляд виробу важливіше, ніж теплозахисні властивості або стійкість до погодних умов. Бажано, щоб жакет добре тримав форму.
4
Зверніть увагу на довжину виробу. Якщо ви збираєтеся носити кардиган в якості вуличного одягу, він повинен бути досить довгим - до лінії стегон або навіть нижче. Ошатний жакет без коміра може бути будь-якої довжини. Форма теж буває різною. Кардиган може нагадувати пончо, існують фасони з ажурними бортами і горловиною. Вуличний жакет може бути навіть на блискавки. Ґудзики в цьому випадку грають декоративну роль.
5
Спочатку кардиганом називався облягаючий жакет. Потім з'явилися і більш вільні моделі, проте в будь-якому випадку кардиган не повинен бути занадто просторим. Його завдання не тільки зігріти вас, але і підкреслити достоїнства вашої фігури.