Як відучити собак кусатися.

Якщо собака починає кусати свого господаря, вона тим самим показує свою перевагу над ним, намагаючись зайняти домінуючу позицію. Дуже важливо в такій ситуації проявити твердість, строгість і впевненість, і ні в якому разі не піддаватися на провокацію з боку собаки. Однак найчастіше господар сам провокує собаку на укуси.
Інструкція
1
Існує один дієвий спосіб, який допоможе відучити собаку кусатися. Якщо під час гри вас укусив щеня, потрібно швидко перервати гру і вийти з кімнати. Не потрібно звертати на собаку уваги протягом 20-30 хвилин. Щеня повинен зрозуміти, що через те, що він укусив вас, втратив товариша для гри. Прагнення кусатися, має зійти на «ні».
2
Ніколи не потрібно кричати і бити собаку, через це вона буде кусатися ще болючіше. Якщо собака почала на вас гарчати або кусатися, то візьміть його за холку і притиснути мордочкою до підлоги. При цьому строго зазирнути в очі і зниженим тембром сказати «не можна». Після цього відійти і залишити його без уваги на 15-20 хвилин.
3
Намагайтеся уникати агресивних ігор, де собака може вас вкусити. Але якщо собака все ж вкусила вас під час гри, потрібно видати гучний неприємний вереск, вона зрозуміє що вкусила вас дуже сильно. Наступного разу вона не буде так сильно стискати щелепи. Цей метод використовувати щодня для собак, які не досягли 4,5 місяців.
4
Якщо собака починає гарчати і намагається вас вкусити, візьміть її за мордочку і стисніть її щелепи, тим самим обездвижив її. Ця вправа повторює дію вожака, який у зграї прикушує морду собаки стоїть нижче за статусом. Вправу потрібно робити цуценятам або невеликий собаці, ви повинні бути впевнені, що вона не вирветься й не вкусить вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Va8_wjR_6Wg
Зверніть увагу
Найчастіше купуючи цуценя, ми дозволяємо йому кусати руки, і не приймаємо жодних заходів. Бажання собаки кусатися потрібно придушити ще в молодшому віці, а то далі ситуація посилиться і переросте в агресію до всіх членів сім'ї.
Корисна порада
Навчіть собаку поступатися дорогу господареві. Годувати собаку слід після того, як поїла вся сім'я.