Як проводити лікування грипу.

Грип відноситься до важкої вірусної інфекції, яка вражає людей будь-якого віку. Через кілька годин або днів після зараження виникають катаральні явища: риніт, закладеність носа, кашель з подальшим ураженням бронхів, ломота в тілі, спостерігається симптоми сильного токсикозу, температура тіла значно підвищується, може виникнути блювота і діарея.
Вам знадобиться
  • - препарати, призначені лікарем;
  • - рясне пиття.
Інструкція
1
Грип потрібно обов'язково лікувати, щоб уникнути серйозних ускладнень у вигляді ураження центральної нервової, серцево-судинної системи, дихальних органів, менінгоенцефаліту та інших не менш небезпечних наслідків.
2
При перших симптомах грипу слід залишитися вдома, щоб не піддавати зараженню інших людей. Поліклініку відвідувати самостійно не потрібно. Грип - це захворювання, при якому лікаря необхідно викликати додому.
3
До приходу лікаря при температурі тіла вище 38,5 оС прийміть таблетку парацетамолу або розчиніть в склянці води таблетку аспірину, «Антігріппін», «Панадола», «Колдрекса».
4
Пийте багато рідини. Підійде гарячий зелений або чорний чай, теплий морс з кислої ягоди, боржомі, молоко.
5
Для полегшення носового дихання скористайтеся судинозвужувальними краплями. Почніть приймати відхаркувальні засоби: «Мукалтин», настойку алтея, корінь солодки, пертуссин, бромгексин, бронхолітин, заваріть грудної збір №5.
6
Якщо в горлі сильно дере, зробіть парову інгаляцію з настою ромашки, м'яти, календули, шавлії, багна, звіробою, соснових бруньок. Всі кошти можна також приймати всередину по 1/3 склянки 3 рази на день і полоскати ними горло.
7
Крім того, при грипі призначають полівітаміни, аскорбінову кислоту, антигістамінні препарати: «Супрастин», «Тавегіл», якщо в складі засобів проти грипу не міститься антигістамінів.
8
Протягом першого тижня приймайте «Афлубін» або «Інтерферон» в дозі, призначеної лікарем.
9
З смерековим маслом можна робити інгаляції і додатково втирати його в груди, розтирати спину, стопи. Після того як ви розтерла смерековим маслом, ляжте з головою під ковдру, таким методом ви отримаєте подвійний ефект. Масло буде випаровуватися під впливом тепла вашої шкіри і ви не тільки прогрієтеся, а й отримаєте ефект інгаляції. Перед застосуванням даного методу виміряйте температуру. Якщо вона вища 38оС, прогріватися не рекомендується.
Зверніть увагу
Не забувайте, що грип дуже серйозне захворювання і самолікування неприпустимо. Тому перш, ніж використовувати описані методи, отримаєте рекомендацію лікаря.