Як працює новий тип реклами на Facebook.

В серпні 2012 р компанія Facebook анонсувала новий тип реклами на мобільному додатку. Тепер користувачі зможуть переходити на сторінки для скачування додатків за посиланнями в рекламних оголошеннях.
З моменту появи соціальної мережі Facebook реклама в ній була відсутня і з'явилася тільки в 2012 р Досі таргінг оголошення в мобільному додатку Facebook розповідали про дії друзів користувача на сторінках рекламодавців і були тісно пов'язані з інтересами людини. Вони перенаправляли користувачів лише на сторінки рекламодавців всередині самої соцмережі. Тепер же реклама буде відводити і за її межі. Демонстрація широкій публіці нового типу реклами вже відбулася. Він вигідний, зокрема, розробникам ігор. Тепер користувачі зможуть безпосередньо переходити на сайт рекламодавця, натиснувши на панель з написом «Спробуй пограти в ці ігри», і викачувати звідти додатки. На панелі буде також інформація про те, хто з друзів користувача вже грає в ці ігри. Чим більше додатків завантажать відвідувачі, тим вищою буде вартість такої реклами. Раніше оголошення показувалися користувачеві, якщо до цього він уже цікавився даними брендами або шукав аналогічну інформацію. Тепер же демонстрація оголошень відбуватиметься в залежності від статі, віку, інтересів власника аккаунта соцмережі і т.д. Очікується, що це буде новий, більш ефективний вид таргетингу. Реклама буде відображатися у стрічці новин. У стрічку буде вбудований рекламний банер з поміткою «оплачено» (sponsored). За допомогою нового сервісу будуть враховані не тільки мобільні додатки Facebook, а й пов'язані з обліковими записами соцмережі сайти, зокрема, інтернет-магазин Amazon.com, пошуковик Yelp і сервіс LinkedIn. Можливо, незабаром реклама буде також прив'язана до здійснюваних користувачем діям в мобільному додатку. До сих пір вони не відстежувалися. Але для цього, ймовірно, знадобиться дозвіл самих користувачів. Можливості монетизації для Facebook тепер стануть ширше. Компанія зможе встановлювати оплату нема за клік, а за викачане додаток. А це, природно, коштує дорожче.
Мати професію розробника мобільних додатків вельми престижно. На даний день актуальність такої роботи дуже висока. От тільки розробка додатків далеко не такий легкий процес, як може здатися спочатку.
Для того щоб стати на шлях початківця розробника і писати нескладні програми, потрібно добре знати як мінімум один об'єктно-орієнтована мова. Це дуже важливо, тому що саме на основі мови програмування пишуться якісні мобільні додатки, які згодом принесуть відмінний доход.Для новачків, які тільки почали знайомитися з цією сферою діяльності і горять бажанням стати першокласними фахівцями, буде корисна така література, як «Розробка програми для чайників »(на якій платформі - тут вже вибирайте самі). Книга допоможе зрозуміти, що потрібно від розробників додатків, а також трохи познайомить із самим процесом розробки програмного обеспеченія.Язикі програмування, які застосовуються для розробки мобільних додатків - це VisualC #, VisualC ++, Java. Саме Java віддають перевагу, так як за допомогою цієї мови можна легко розробляти всілякі програми, а кроссплатформенность дає більше можливостей для розробки та публікації проекту. Що стосується C ++ і C #, то для побудови проектів на їх основі потрібен ще додатковий софт, який переведе код в потрібні інструкції для мобільних ОС.Любой початківець розробник, який тільки освоївся з технологіями і запустив своє перше додаток, зразок текстового рядка «Helloworld!» , стає так званим junior developer. Тобто людиною, яка має знання, але не має практичного досвіду розробки мобільних додатків. Підвищити свій рівень і набратися досвіду можна тільки практикою. Для цього потрібно влаштуватися на роботу в компанію, яка набирає новачків для написання нескладних пріложеній.Следующій крок - це розробка мобільного додатку в команді. Саме так можна найшвидше досягти потрібного рівня і набрати необхідний досвід. Не варто соромитися питати поради у колег, так як якщо всі працюють над одним проектом, то кожен член команди буде зацікавлений в кінцевому результаті іншого. Навіть професіонали стикаються з проблемами і потребують советах.Набіраясь досвіду і практичних навичок, рано чи пізно початківець розробник стає досвідченим майстром своєї справи, який може керувати командою і вирішувати найскладніші задачі.Такім чином, щоб почати розробляти мобільні додатки, потрібно добре знати технології і хоча б одну мову програмування. Вибираючи такий шлях, варто відразу зрозуміти - швидко нічого не робиться. Доведеться витратити кілька років, щоб стати досвідченим і високооплачуваним розробником мобільних додатків.