Як наносити гумову фарбу.

Незвичайна назва фарби - гумова - пов'язане з її особливістю згортатися в трубочку, згинатися і не ламатися при цьому. Також вона може злегка розтягуватися, віддалено нагадуючи цим гуму. Така фарба не містить отруйних компонентів, не горить і не подразнює шкіру, слизові покриви і дихальні шляхи.
Вам знадобиться
  • - грунтовка;
  • - кисть;
  • - валик;
  • - вода;
  • - ємність.
Інструкція
1
Акриловий полімер, що становить основу фарби, володіє підвищеною атмосферостійкістю. Правильно укладена гумова фарба не протирається навіть в місцях інтенсивного механічного впливу в умовах вулиці. Її використовують для покриття тенісних кортів, бігових доріжок, басейнів, дахів, ділянок, прилеглих до гаражу і т.д.
2
Підготуйте поверхню. Очистіть її, при необхідності вирівняйте і обробіть грунтовкою. Використовуйте акрилатную грунт-просочення, що упрочняет будь пористі і старі поверхні.
3
Щоб правильно підібрати потрібну консистенцію фарби, розведіть її в невеликій кількості в склянці води. Отриманим розчином зробіть пробну вифарбовування невеликої ділянки поверхні, підготовленої до фарбування. Перевірте витрату фарби і швидкість її висихання. Спробуйте нанести фарбу за допомогою різних інструментів: широка кисть (флейц), валик.
4
Для зручності роботи надіньте кисть або валик на довгу палицю (від 0,5 до 1,5 м, залежно від розміру фарбується). Це значно підвищує швидкість фарбування об'єкта і зменшує ризик забруднитися фарбою. Покриваючи вертикальну поверхню, наносите фарбу спочатку на верхню частину стіни, потім - на нижню.
5
Для зручності передбачте драбину або надійну підставку (козли, стіл). Фарбуйте широкими помахами, проводячи по одному місцю не більше одного-двох разів. Перед нанесенням наступного шару обов'язково дочекайтеся висихання попереднього. В іншому випадку фарба може прилипнути до кисті і намотатися на валик.
6
Патьоки і краплі відразу усувайте вологою ганчіркою (але не мокрою). Для видалення засохлої фарби з одягу, виперіть її з содою. Інструменти, руки і тару відмивають водою з милом або з пральним порошком.
7
Якщо ви виявили, що після покриття крізь фарбу проступають темні плями, покрийте їх зверху акриловим грунтом, наносячи його в три шари, або нанесіть шар лаку. Зверху зафарбуйте це місце фарбою.