Як освоїти в'язання виделкою.

В'язання виделкою на сьогоднішній день знову стало досить популярно серед рукодільниць. Завдяки цій техніці можна створити неймовірні, фантазійні мережива, з яких легко виходять гарні вироби. Щоб освоїти в'язання виделкою, необхідно запастися правильним інструментарієм.
Вам знадобиться
  • - спеціальна вилка для в'язання або алюмінієва спиця;
  • - гачок для в'язання;
  • - нитки.
Інструкція
1
Виберіть у магазині для рукоділля спеціальну вилку для в'язання. Уважно ознайомтеся з номером інструмента: він позначає відстань між двома спицями. При бажанні мати одну вилку для всіх розмірів, дивіться на позначення «мультіразмерная» на упаковці. Також можете використовувати звичайну алюмінієву спицю. Просто зігніть її посередині, стежачи, щоб кінці перебували на одному рівні. Такий вихід із ситуації досвідчені рукодільниці рекомендують тим, хто не впевнений у своїй тривалій зацікавленості та просто хоче спробувати освоїти в'язання виделкою.
2
Підберіть відповідні нитки. За допомогою вилки в основному робляться ажурні смуги, які потім з'єднуються між собою. Щоб виріб вийшло повітряним, нитки повинні бути легкими і тонкими. Наприклад, добре підійде тоненький мохер.
3
В якості головного інструмента у в'язанні на вилці використовується гачок. На початку зробіть петлю з заготовленої нитки. Зверніть увагу, що довжина петельки повинна скласти половину відстані між кінцями вилки.
4
Візьміть вилку в руку, її кінці повинні бути спрямовані вгору. Одягніть приготовлену петлю на ліву частину інструменту. Звідти вільну нитку спереду назад за правий кінець вилки.
5
Акуратно введіть гачок під нитку першої петлі, простягнувши через неї робочу нитку. В результаті, у вас вийде нова маленька петелька. Повторіть процедуру.
6
Щоб повернути в'язання, що не виймайте гачок з петлі. Звідти його стрижень за праву частину вилки і розгорніть її за годинниковою стрілкою. Якщо ви все зробили правильно, лівий кінець вилки буде обмотаний ниткою, а гачок - в положенні пров'язування першої петлі.
7
З цього положення введіть гачок під петлю з лівої сторони вилки і захопіть робочу нитку. Протягніть її і пров'яжіть дві утворилися петлі разом. Таким чином, ви отримаєте першу стовпчик. Освоюючи в'язання виделкою, продовжуйте зазначені маніпуляції, і у вас вийде ажурна смужка - один з основних елементів даного виду рукоділля.