Як правильно садити жовті тюльпани.

Квітки жовтого забарвлення зустрічаються як у видових, так і серед сортових тюльпанів. Способи їх висадки в грунт в чому подібні, основна відмінність полягає в глибині закладення посадкового матеріалу в землю і відстані, яку слід залишати між окремими цибулинами.
Вам знадобиться
  • - кісткова мука; - Зола; - Суперфосфат; - Нітроамофоска; - Перегній; - Фунгіцид; - Цибулини тюльпанів.
Інструкція
1
Оберіть місце для посадки цибулин. Для тюльпанів підійде ділянка легкої нейтральною або слаболужною ґрунту, захищений від холодних вітрів. Якщо ви віддаєте перевагу ранні тюльпани зразок сорту "Bellona", що відрізняється запашними жовтими квітами, можете використовувати для висадки цибулин ділянку землі, який влітку буде затінений листям плодових дерев, а тому непридатний для пізніших світлолюбних рослин.
2
Цибулини висаджують в грунт, коли температура ґрунту знизиться до десяти-дев'яти градусів. В кліматичних умовах середньої смуги підходящий період припадає на середину вересня - перший тиждень жовтня. Щоб отримати можливість посадити тюльпани в цей час, в середині серпня внесіть в грунт необхідні добрива. На квадратний метр грядки буде потрібно двісті грам кісткової муки, стільки ж золи, по п'ятдесят грам суперфосфату і нітроамофоски і близько п'яти кілограмів перепрілого перегною.
3
Перед посадкою на півгодини замочіть цибулини в розчині фунгіциду зразок купрозана. На відро води вам буде потрібно тридцять грам сухого порошку. Коли температура ґрунту досягне потрібної позначки, посадіть цибулини.
4
Глибина загортання посадкового матеріалу залежить як від розміру цибулин, так і від призначення посадки. Якщо ви збираєтеся зрізати тюльпани, посадіть їх на глибину в три висоти цибулини, залишаючи між рослинами десятисантиметровий проміжок. Відстань між рядами в такій посадці має становити близько двадцяти сантиметрів.
5
Якщо ваші тюльпани будуть одним з ярусів миксбордера або частиною квітника іншого типу, можете посадити в одну лунку від п'яти до десяти цибулин, розмістивши їх на глибині близько двадцяти сантиметрів. Збільшивши відстань між такими групами до двадцяти сантиметрів, можете залишити рослини на два-три роки на обраному ділянці.
6
Якщо цибулини сортових жовтих тюльпанів опинилися у вашому розпорядженні на початку зими, посадіть їх в горщик з садової землею і використовуйте як декоративного рослини, яка буде цвісти навесні на балконі. Щоб цибулина встигла відновитися, рослину можна буде пересадити у відкритий грунт після закінчення цвітіння.