Як розганяють хмари.

Як правило, великим державним святам, проведеним у столиці, супроводжує хороша погода. І це не збіг. Щоб дощ не завадив народному веселощам, напередодні хмари розганяють.
Вперше розгін хмар був застосований в Москві в 1995 році під час святкування п'ятдесятиріччя з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міська влада вирішила, що це занадто значуща подія, і капризи погоди не повинні його затьмарити. З тих пір метод розгону хмар застосовують регулярно під час проведення масових заходів при загрозі з боку погоди.Для знищення небажаних хмар використовують спеціальні речовини, що розпорошуються з літаків. У цих цілях може бути використано кілька реагентів: цемент, йодид срібла і сухий лід. У разі застосування цементу, його мікроскопічна пил в грозовій хмарі стає центром утворення крапель. Сама по собі дощова крапля утворитися не може, їй необхідна поверхня для конденсації. Зазвичай в її ролі виступає пилок рослин, пил, інші краплі. Цемент прискорює цю реакцію, і в підсумку дощ проливається раніше, не доходячи до Москви. Аналогічною дією володіє і йодид срібла. Для розгону хмар необхідна невелика концентрація цієї речовини, і діє він ефективніше цементу, що і виправдовує витрати на його закупку.Прінціп дії сухого льоду трохи іншою. Розпилений на грозову хмару, він знижує температуру всередині нього, і в результаті дощ випадає раніше. Даний спосіб також користується великою популярностью.Распиленіе реагентів проводиться не менше ніж за 50 кілометрів до місця проведення святкового заходу. В іншому випадку, немає гарантії, що над гуляють натовпами буде безхмарне небо.По словами фахівців, що займаються розгоном хмар, всі використовувані хімікати абсолютно нешкідливі для людей. Деякі екологи стверджують, що розгін хмар провокує зливи, які йдуть по кілька діб, однак метеорологи не підтримують дану точку зору.
Часто виникають питання про те, як розігнати свій персональний комп'ютер, а саме оперативну пам'ять. Варто відзначити, що на даний момент існує безліч способів розгону оперативної пам'яті на комп'ютерах. Щоб здійснити цей процес, потрібно дотримуватися суворої інструкції.
Вам знадобиться
  • Інтернет, BIOS, ПК, Windows, ПЗ
Інструкція
1
Для початку вам потрібно вивчити інструкцію до наявної материнської плати. Знайти в тексті пункти меню про систему BIOS, яка відповідає за коефіцієнт множення і частоту FSB. Зустрічаються випадки, коли в BIOS немає нічого або є щось подібне, але не зовсім зрозуміло, тоді вам потрібно буде подивитися, які джампери є на материнській платі. Функція тих чи інших джамперів можна так само дізнатися в інструкції до материнської плате.Однако бувають ситуації, коли не кожен виробник надає відповідну інструкцію.
2
Якщо інструкції немає на руках, то можете спробувати знайти яку-небудь інформацію на материнській платі (на платах часто підписаний список джамперів і значення їх положень) ну або просто знайти інструкцію в Інтернеті, на веб-сайті виробника.
3
Далі про налаштування. Всі налаштування і джампери можна змінювати, але природно в межах розумного. Наприклад, відразу відразу, різко, збільшувати частоту FSB або коефіцієнт множення рази 2 дуже не рекомендується. Всі операції потрібно робити з максимальною обережністю, частоту нарощувати краще плавно, по 10-15%. У тому випадку якщо Windows перестав завантажуватися, необхідно знизити розгін до вихідного або збільшити напругу на процесорі.
4
Після того як Windows вдало завантажився вам потрібно все гарненько протестувати. В BIOS відображається тільки реальне значення шин, а не помножене. Візьміть на замітку, що якщо ваша система і без розгонів працює з перебоями (зависають на порожньому місці, вилазять "сині екрани" і т. П.), То розганяти процесор категорично забороняється. Для початку необхідно перевірити гарненько свій комп'ютер на наявність помилок і виявити джерело всіх проблем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DmLX_3BXuns
Корисна порада
Не варто розганяти оперативну пам'ять на 80 відсотків і більше, так як основна робота програм не споживає навіть 40 відсотків.