Як знайти хорошого веб-майстра.

Люди проводять в інтернеті багато часу, не тільки розважаючись, але і здійснюючи покупки, укладаючи угоди і підшукуючи партнерів. Безліч фірм і магазинів мають свої власні сторінки в інтернеті, які стабільно збільшують їхній дохід. Якщо ви також вирішили обзавестися особистим сайтом, вам буде потрібно хороший веб-майстер.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати красивий і багатофункціональний сайт, який приверне клієнтів і надасть вам допомогу в роботі, довірте цю справу фахівцеві. Приятелі, колись закінчили курси з веб-дизайну або тільки планують вступити на аналогічну спеціальність у вуз, хороші при створенні особистих сторінок, але не офіційного сайту компанії. Крім того, у випадку, якщо результат вас не влаштує, вам може бути незручно пред'являти їм претензії.
2
Спробуйте звернутися до професіонала, з яким працювали ваші знайомі і залишилися задоволені результатом. Попередньо вам потрібно буде оцінити сайт, створений майстром. Якщо чужий кінцевий результат вас влаштовує, ви знаєте, що веб-дизайнер чесний і здає роботу вчасно, зв'яжіться з ним і домовтеся про співпрацю.
3
Зареєструйтеся на сайті фрілансерів і напишіть оголошення про пошук веб-майстра. У своєму записі ви відразу ж можете вказати суму, на яку розраховуєте, а також привести приклад сайту, аналогічний якому ви хотіли б отримати. Вибираючи фахівця, обов'язково подивіться портфоліо кандидатів. Не варто безоглядно довіряти людині, яка може надати вам десятки своїх однотипних робіт. Цілком можливо, що у його колеги, чий перелік виконаних проектів не так різноманітний, набагато краще якість.
4
Розглядайте сайти інших компаній. Зазвичай на сервісах написано, хто займався дизайном, а також залишені контакти майстра або веб-студії. Якщо вам сподобалася робота, просто напишіть їм і домовтеся про терміни виконання і вартості роботи.
5
Не спокушайтеся красномовними обіцянками і низькими цінами деяких веб-майстрів. В кращому випадку вам попадеться талановитий новачок, бажаючий поповнити своє портфоліо, в гіршому - бездарний дизайнер.