Вибір фотоапарата для аматорської зйомки.

Виробники фотоапаратів врахували інтереси майже всіх покупців. Початківцям адресовані моделі з автоматичними налаштуваннями і програмами. Фотографи з досвідом оцінять апарати з ручними настройками і спеціальними режимами зйомки, а найбільш просунуті віддадуть перевагу беззеркальной фотокамерам зі змінною оптикою і напівпрофесійним дзеркальним.
Інструкція
1
Визначте, до якого класу належить техніка. Цифрові компактні фотокамери представлені з незмінною оптикою, 3-5-кратним зумом для зйомки великих планів і гідною роботою автоматики. Моделі випускають в тонкому корпусі, соковитих забарвлень. Ціна - від 2000 рублів. Ультразуми - найближчі родичі цифрокомпактов, тільки у них в кілька разів вище кратність оптичного збільшення. Ціни стартують від 8000 рублів.
2
Підберіть системну, беззеркальную камеру, якщо хочете міняти оптику залежно від потреб у зйомці. Такі апарати оснащені електронним видошукачем, великою матрицею і функціями дзеркальної моделі, але при цьому мають менший вес.Здесь можна підібрати різні об'єктиви - від ширококутного до телеоб'єктива. Цей клас приваблює не тільки великим вибором моделей, але і цілком демократичною ціною - від 12 000 рублів.
3
Зверніть увагу на дзеркальні камери зі статусом напівпрофесійних і повним набором ручних налаштувань, відмінною оптикою і якістю зображення. Але такі апарати вимагають обережного поводження та часу на освоєння. Ціни варіюються від 15 000 рублів до сум, порівнянних з вартістю авто з пробігом.
4
Чи знімаєте в екстремальних умовах? Придбайте цифрокомпакти, яким властиві: ударостійкість, вологостійкість і погодозащіта. Ці фотоапарати зручно брати і на пляж, і взимку в гори. Як правило, вони забезпечені модулем GPS з електронним компасом, який стане в нагоді як для додавання до знімків точної інформації про зйомку, так і для навігації.
5
Приступайте до порівняння ключових параметрів. Дозвіл матриці може бути 14-16 і навіть 20 мегапікселів. Однак важливіше її фізичний розмір, тому вибирайте більшу за площею, а не з дозволу. Оптика має значення, коли вона вбудована. У фоткамер відомих марок, таких як «Нікон» і «Соні», іменна оптика, що само по собі гарантує високу якість. У більшості моделей реалізовані антишейк - система стабілізації зображення, і стежить автофокус, незамінний при зйомці рухомих об'єктів, функції автоматичного розпізнавання осіб і ін. Зйомка в 3D - нововведення, доступне власникам камер останнього покоління. Ви зможете зробити об'ємне фото і відео.
Корисна порада
Перевірте апарат перед покупкою. Подивіться, чи немає на корпусі подряпин, забруднень. Зробіть декілька пробних фотографій, подивіться, чи влаштовує вас якість знімків. Повертите камеру, чи зручно її тримати, чи не важко носити. Не соромтеся задавати питання продавцю, уважно вивчіть документи, гарантійний талон. В інструкції має бути перерахована комплектація товару, звірте з тією, яка в коробці. Після цього оформляйте угоду.