Як зробити іграшку для собаки.

Іграшки служать для собак засобом психічного, емоційного і ментального розвитку. Виготовляючи їх для свого вихованця самостійно, важливо врахувати, щоб вони були не тільки корисні, але й безпечні.
Вам знадобиться
  • - щільна тканина;
  • - міцні нитки;
  • - голка;
  • - швейна машина;
  • - рис;
  • - бавовняна тканина.
Інструкція
1
Зробіть мотузку для жування. Переплетіть між собою в тугу косу щільну товсту мотузку. Але не використовуйте мотузки з нейлону, оскільки вони скоро розшаровуються і можуть нашкодити тварині, потрапивши до нього в стравохід.
2
Крім мотузки можна використовувати смужку щільної тканини або старе вафельний рушник. Зауважте на ньому кілька тугих вузлів і віддайте собаці.
3
Сшейте іграшку з тканини. Виберіть для неї форму і розкроїте дві однакових деталі. Виріжте їх з щільної міцної тканини, складіть разом лицьовими сторонами. Змітайте, а потім прострочіть по контуру, залишивши незашітим невеликий отвір для вивертання і набивання вироби.
4
Набейте іграшку. Використовуйте для цього дрібні шматочки тканини, краще - бавовняної. Якщо іграшка буде розгризаючи, і це залишиться для вас непоміченим, випадково з'їдені шматочки бавовняної тканини не заподіють собаці великої шкоди, як це може статися з ватою або синтепоном.
5
Також як набивання можна використовувати зерна рису. Це не тільки безпечно, але й цікаво для вихованця - рис шарудить і пересипається. Використовуйте ці неважкі, зручно лягають в рот собаки іграшки, як апорту або захованого предмету для пошуку.
6
Використовуйте різні за фактурою матеріали, щоб викликати у вихованця додатковий інтерес. Термін використання іграшки залежить від темпераменту собаки. Часом він виявляється досить коротким, але це окупається з лишком легкістю її виготовлення і низькою собівартістю.
7
Для цуценя, у якого змінюються зуби, зробіть міцну безпечну палицю, яку він міг би гризти. Візьміть щільну тканину. Обробіть всі краї. Підігніть їх два рази і прошийте, щоб собака не наїлася ниток. Складіть бічні сторони шматка тканини до центру.
8
Протилежні краю складіть навскоси. Дуже щільно скрутіть тканину в рулон. Дійшовши до середини, прошийте його по всій довжині товстими нитками. Потім поверніть тканину до кінця. Прошийте край частими акуратними стібками, сильно затягуючи нитку. Розмір стібка повинен бути таким, щоб у нього не міг пройти собачий зуб.
9
Натягніть тканину так, щоб іграшка стала пружною і щільною. Дуже важливо, щоб нитка виявилася досить міцною і не лопнула в процесі виготовлення та використання іграшки. На відміну від гумової, ця іграшка більш стійка до натиску собак - від неї складно відгризти шматочки.