Як посушити в домашніх умовах гриби і ягоди.

Для заготівлі на зиму грибів і ягід можна скористатися методом сушіння. Таким способом обробляють, як правило, трубчасті гриби: білі, підосичники, підберезники. З ягід - малину, суницю, ожину і вишню, які сушать в духовці або на сонці.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - дерев'яні грати;
  • - щільний папір;
  • - марля.
Інструкція
1
Переберія урожай, призначений для сушки. Гриби краще відбирати молоді, без червоточини і інших пошкоджень. Видаліть з них хвою і землю. Ягоди, призначені для обробки, повинні бути стиглими, без слідів шкідників і гнилі. Малину і суницю краще брати лісову, оскільки ці ягоди відрізняються від садових різновидів більш сильним ароматом і меншим вмістом води. Мити сировину перед сушінням, як правило, не рекомендується.
2
Гриби розріжте на пластинки товщиною не більше півтора сантиметрів. Автори ряду старих посібників радять зрізати ніжки у самій капелюшки і нарізати їх на пластинки, а капелюшки сушити цілком. Нерозрізаними можна пустити в переробку молоді боровики не вище п'яти сантиметрів. З вишні вийміть кісточки, інші ягоди посушите цілком.
3
Якщо стоїть сонячна погода, нанизайте гриби на сувору нитку і повісьте в добре освітленому місці. Ягоди розсипте тонким шаром на деку або листі фанери, вистелені його чистим папером. Помістіть ягоди на сонці, прикривши марлею від комах. Ту ж тканину можна використовувати і для захисту суша грибів.
4
Перемішуйте ягоди кожні чотири години. Процес сушіння прискориться, якщо під папір покласти стопку газет, які будуть вбирати вологу. Міняйте цей шар при кожному помішуванні. На ніч віднесіть в будинок гриби і ягоди, щоб уберегти їх від роси.
5
Тривалість сушіння на відкритому повітрі залежить від погоди. Готові гриби повинні легко розламуватися, злегка гнутися, але не кришитися. Правильно висушені ягоди не повинні злипатися при стисненні.
6
Якщо погода не підходить для сушки на сонці, вийти з положення можна за допомогою духовки. Нарізані гриби розсипте по дерев'яній решітці і поставте її на деко. Для сушіння ягід замість решітки візьміть щільний папір.
7
Розігрійте духовку до температури в п'ятдесят градусів і помістіть в неї гриби, залишивши дверцята відчиненими. Три години потому вийміть деко і дозвольте грибам охолонути. Поставлені в духовку з такою температурою ягоди перемішуйте кожні дві години.
8
досушити остиглі гриби при температурі сімдесят градусів. Дверцята духовки при цьому повинна залишатися відкритою.
9
Розкладіть висохлі ягоди та гриби по тканинним мішечках і тримайте їх в сухому прохолодному приміщенні. Можете зберігати заготовки в щільно закритих скляних банках, поставивши їх в сухий шафа.