Як вищипнути брови ниткою. Вищипування брів ниткою.

Видалення волосся за допомогою ниток - це сучасний метод, яким користуються для видалення рослинності, як на обличчі, так і по всьому тілу. Цей метод набагато ефективніше, ніж знебарвлення або гоління волосся. Адже знебарвлення не видаляти волосся, а лише робить їх менш помітними. А після гоління рослинність відростає знов, стаючи з кожним разом все товщі і грубіше.
Інструкція
1
Видаляти волосся нитками почали в Індії. Кілька років тому цей метод став популярним і в США. На жаль, видаляти волосся нитками безболісно практично не виходить. Ступінь же хворобливості залежить від густоти росту волосся і чутливості шкіри.
2
Проріджувати брови за допомогою ниток набагато простіше і зручніше, ніж епіліровать їх воском. Вищипування є ще більш болючим методом видалення волосся. Перед проріджуванням брів нитками шкіра обробляється медичним спиртом (обезжиривается).
3
Процедура вищипування нитками полягає в висмикуванні з фолікула відразу декількох волосків за допомогою бавовняної нитки. Весь сенс тут полягає в тому, що під час закручування двох ниток зайві волоски захоплюються і видаляються.
4
Для початку зачешите свої брови вгору, щоб забезпечити до них вільний доступ ниток. Відріжте близько 60 см нитки, кінчики відрізка зв'яжіть між собою.
5
Одягніть нитку на зсунуті разом чотири пальці лівої і правої руки (крім великих пальців). Далі тією рукою, якою вам зручніше, закрутіть нитку так, щоб в середині утворилося 10 витків скрученої нитки.
6
Нитку візьміть вказівними і великими пальцями обох рук. Тепер підведіть її до брови. Рухи повинні бути такими: підбивши скручений ділянку нитки впритул до брів, звузьте два пальці однієї руки і розширте два пальця другої руки. Тим самим ви доб'єтеся втягування волосків в крихітні проміжки між витками нитки. Ось і вся техніка.
7
Після процедури вищипування прикладіть до обробленої брови на кілька миттєвостей шматочок льоду або холодний компрес. Шкіра може почервоніти, але це ненадовго.
8
У даної методики є свої незаперечні переваги: - Цей метод порівняно дешев.- При висмикуванні волосся нитками створюються ідеальні нитки, а не стандартна арка. Бровам потрібна форма надається набагато бистрее.- Протягом процедури видалення волосся за допомогою ниток не тільки видаляються волоски, але і отшелушивается кожа.- Досягається висока точність роботи, в результаті чого досягається більш досконалий малюнок бровей.- Волосся висмикуються з фолікула разом з корінням. - Після проріджування нитками волосся дуже повільно відростають. Також вони стають більш тонкими.
Зверніть увагу
Якщо з яких-небудь причин ви не хочете скористатися сторонніми послугами, ми вам розповімо, як вискубати брови красиво. Як красиво вищипнути форму брови. 1. Визначаємо початок, місце вигину і кінця. Візьміть в руки олівець і прикладіть його до крила носа і внутрішнього куточка ока. Точка над куточком очі і буде початком.
Корисна порада
Щоб не допустити помилок, кожен раз після цього знову причешіть брову. Якщо потрібна серйозна корекція, то перед вищипуванням потрібно визначитися, де буде початок і закінчення брови, а також її вигин. Крім того, дуже ризиковано видаляти волоски з верхнього краю, так як це може спотворити вираз обличчя. Ці чудові поради як правильно вискубувати брови дозволяють надати бровам ідеальну і красиву форму.