Як додати шар в фотошопі. Як зробити копію шару в фотошопі.

Adobe Photoshop - найпотужніша машина для обробки графічних файлів. Але нерідко трапляється, що недосвідчені користувачі псують свої знімки і вже не можуть повернути їх до первісного стану. Причина таких невдач криється в незнанні елементарних правил фотошопа. Перше і найважливіше з них: ніколи не працюйте відразу після відкриття документа в цій програмі. Завжди роботу потрібно починати зі створення копії шару «фон». Адже створення нового шару - основа для роботи. А от як це зробити, читайте нижче.
Інструкція
1
Новий шар вийде створити, тільки якщо у вас відкритий якийсь документ. Є кілька способів створення шару. Перший з них. В головному меню виберіть вкладку «Шари» - «Новий» - «Шар». З'явиться вікно. У ньому ви можете вписати ім'я створюваного шару, визначити його колір і вибрати режим перекриття, якщо потрібно. Натисніть «Ок». Шар готовий.
2
Другий спосіб. У правій частині робочого простору ви знайдете панель роботи з шарами. В її правому верхньому куті є значок у вигляді маленької стрілки і декількох смужок. Натисніть на нього, щоб викликати меню. В ньому виберіть «Новий шар » і перед вами з'явиться те саме вікно, що і в першому кроці.
3
Третій спосіб. На панелі роботи з шарами в самому низу є кілька маленьких кнопок. Виберіть значок у вигляді листа паперу з загнутим куточком. Натисніть його, і новий шар тут же з'явиться. Вікна створення шару не буде. Параметри встановляться автоматично: прозорий фон, звичайний режим накладення, ім'я « шар 1,2,3» або інший номер по порядку.
4
І останній, четвертий спосіб, мабуть, найшвидший. Натисніть клавіші Shift + Ctrl + N. Перед вами знову з'явиться вікно створення шару. Виберіть потрібні параметри і натисніть "Ок". Ці чотири варіанти відносяться до створення чистого шару.
5
Однак нерідко виникає потреба створити шар з наповненням. Припустимо, ви відкрили фотографію. Вона автоматично розташується на шарі «фон». Для роботи вам необхідно створити копію цього шару. Для цього просто перетягніть мишкою початковий шар на значок, про який ми говорили в кроці 3. Новий шар з'явиться з ім'ям «фон копія»
6
Ще один спосіб створити новий шар -копію. Клікніть правою кнопкою миші на шарі «фон» і у випадаючому меню виберіть «створити дублікат шару». З'явиться вікно, в якому ви можете ввести ім'я шару і місце, куди буде поміщена копія (цей документ або необхідно створити новий). Призначте все, що вам потрібно і тисніть «Ок». Шар з'явиться і буде готовий до роботи.
Та обставина, що Photoshop вміє працювати з шарами, значно полегшує життя користувачів цього графічного редактора. Розмістивши фрагменти на різних шарах, можна редагувати зображення незалежно один від одного, переміщати окремі деталі або приховувати одну картинку під іншою. А, якщо виникне така необхідність, можна додати шари, скопіювавши їх з іншого файлу.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Для комфортної роботи з шарами в Photoshop потрібна палітра шарів. За умовчанням вона розташовується в правій стороні вікна програми. Якщо ця палітра прихована, клікніть по опції Layers в меню Window.
2
Якщо вам потрібно зібрати файл з шарів, що містяться в інших файлах, відкрийте ці файли, запустивши діалогове вікно командою Open з меню File. Виділіть мишкою документи, які збираєтеся відкривати, затиснувши при цьому клавішу Ctrl. Клікніть по кнопці «Відкрити».
3
Клацніть по вікну файлу з малюнком, який ви збираєтеся вставити в якості самого нижнього шару в свій документ. Виділіть вміст вікна командою All, яка знаходиться в меню Select. Скопіюйте в буфер обміну виділену картинку. Для цього вам знадобиться команда Copy з меню Edit. Клікніть мишкою по вікну файлу, в який ви вставляєте верстви. Додайте в нього скопійований шар командою Paste меню Edit.
4
Наступне зображення, скопійоване і вставлене в вигляді нового шару в ваш файл, повністю або частково закриє картинку, лежачу на нижньому шарі. Якщо вас це не влаштовує, в палітрі шарів перетягніть нижній шар наверх за допомогою мишки.
5
Якщо файл, з якого ви копіюєте зображення, містить більше одного шару, а вам потрібен для вставки в документ тільки один шар, зробіть цей шар активним. Для цього в палітрі шарів клікніть по ньому мишкою.
6
Якщо ви не можете визначити, на якому шарі лежить потрібна деталь зображення, просто відключайте видимість у шарів, клацнувши по іконці у вигляді ока. Якщо цікавить вас частину зображення зникла, ви виявили необхідний шар. Увімкніть його видимість, виділіть його вміст і вставте в свій документ.
7
При копіюванні шарів з декількох різних файлів, що розрізняються лінійними розмірами, вам буде потрібно зменшити або збільшити скопійовані зображення. Для цього клацніть по шару, на якому лежить картинка, яка б вимагала зміні розміру. Якщо ви хочете в однаковій мірі змінити розмір зображень, що лежать на різних шарах, виділіть ці шари, натиснувши на клавішу Ctrl. Для зміни розміру скористайтеся командою Scale. Її можна побачити в групі Transform меню Edit.