Як відкрити інтернет-автомагазин.

Ви вирішили зайнятися бізнесом, а точніше - реалізовувати запчастини для автомобілів? Власники транспортних засобів можуть шукати комплектуючі для свого авто в інтернеті. Тому ви можете використовувати мережу в якості бізнес-інструменту.
Інструкція
1
В першу чергу подумайте про реєстрацію вашої компанії, адже діяльність повинна бути легальною. Для цього зверніться до податкової інспекції. Інспектора ФНС підкажуть вам, як пройти реєстрацію і які документи для цього вам знадобляться. Наприклад, якщо ви хочете оформити ІП, вам потрібно буде заповнити заяву (форма №Р21001), завірити у нотаріуса копію вашого паспорта, сплатити держмито в банку.
2
Придумайте оригінальне і привабливе назва вашої компанії. Буде чудово, якщо воно буде трансформуватися в доменне ім'я. Наприклад, назвавши компанію «Механік», ви можете вибрати доменне ім'я mehanik.org. Якщо у вас не вистачає фантазії, зверніться до фахівців (їх можна знайти на біржах в інтернеті).
3
Якщо ви погано розбираєтеся в програмному забезпеченні, зверніться за допомогою до програмістам. Вони допоможуть вам створити дизайн вашого інтернет-магазину, розкажуть про програмне забезпечення (скрипти, веб-сервіс) і допоможуть вибрати краще.
4
Ви хочете самостійно створити дизайн? В цьому випадку продумайте всі нюанси, наприклад, систему навігації по сайту. Також ви можете встановити програму, що дозволяє користуватися сайтом допомогою мобільного телефону. Якщо ви вирішили встановити скрипти, вам потрібно вибрати для цього хостинг і оплатити його.
5
Оформіть вітрину вашого інтернет-магазину. Для цього ви повинні розмістити на сайті знімки автозапчастин з докладною інформацією про них. Наприклад, ви розміщуєте дані про кульовій опорі. Обов'язково вкажіть модель, для якої вона призначена; номер двигуна.
6
Обов'язково включіть інформацію про вашу компанію, вкажіть контактні дані (краще, якщо їх буде декілька). Тут же ви можете позначити умови доставки товару, оплати й інші умови. Надайте покупцеві вибір оплати, наприклад, банківською картою, готівкою, електронними грошима.
З кожним днем росте число людей, що купують машини. Для машин завжди потрібні запчастини та витратні матеріали. Саме тому, автомагазин , при правильному підході, може приносити хороший прибуток.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви будете продавати в своєму автомагазин е. Потрібно продумати все до дрібниць. Обов'язково потрібно враховувати, що в асортименті повинні бути не тільки запчастини, а й видаткові матеріали.
2
Визначтеся, кому ви будете продавати. Якщо будете продавати запчастини тільки фізособам. то можна реєструвати ІП. Якщо ж укласти договір з постійними покупцями, такими, як служби таксі або іншими підприємствами міста, реєструйте ТОВ.
3
Пройдіться по магазинах конкурентів. Це допоможе визначитися з асортиментом. Зауважте всі плюси і мінуси, подивіться ціни. Краще буде, якщо ви чи ваші близькі люди попрацюють на власника крупного автомагазин а. Тоді вам буде простіше визначитися з усіма подальшими кроками відкриття автомагазин а.
4
Подивіться, яке торгове обладнання треба купити. В магазинах конкурентів можна побачити всі плюси і мінуси торгового устаткування, доглянути для себе те, що буде дійсно багатофункціональним і корисним. Все що сподобалися стелажі і вітрини можна подивитися в інтернет-магазинах. Так само, можна в місцевих ЗМІ дати оголошення про купівлю б/у торгового устаткування. Не варто захаращувати приміщення - обходитесь мінімумом.
5
Визначтеся з приміщенням, яке ви хочете взяти в оренду. Не варто брати маленьку площу - сенсу не буде. По-перше, багато не привезеш, а по-друге, покупцем буде хотітися втекти з маленького захаращеного приміщення.
6
Після того, як приміщення знайдено - вивчіть всіх можливих конкурентів в цьому районі. Їхні ціни, асортимент. Ви повинні стати кращими, щоб покупці йшли до вас. Вам потрібно придумати фішку, за допомогою якої ви виділитися з натовпу.
7
Зробіть ремонт в приміщенні. Для автозачастей не обов'язковий шикарний євроремонт, але майте на увазі, що у вашому магазині все має бути чисто й акуратно.
8
Тепер вам потрібно знайти досвідчених продавців. Продавці допоможуть вам отримати більше прибутку з вашого магазину. Не беріть недосвідчених продавців, які не розбираються в автомобілях, інакше, втратите клієнтів і упустите багато прибутку.
9
Розставте товар за тим же принципом, як у великому, добре розкрученому магазині. Можете найняти досвідченого мерчендайзера, який допоможе зробити правильну викладку товару відповідно до правил.
Зверніть увагу
Можна дати рекламу в усіх ЗМІ міста за пару тижнів до відкриття магазину. На відкриття можна влаштувати конкурс. Тоді народ швидше про вас дізнається, і ви отримаєте перших покупців.