Як наносити компактну пудру.

Компактна пудра - універсальний засіб, що дозволяє швидко поправити макіяж, прибрати жирний блиск і освіжити шкіру. Крім того, вона може скульптуріровать особа, надати йому здоровий відтінок засмаги або благородну порцелянову блідість. Пудра з успіхом замінить тональний крем, коректор, рум'яна. Важливо лише підібрати правильні інструменти для її нанесення і навчитися ними користуватися.
Вам знадобиться
  • - велика пухнаста кисть;
  • - набір латексних спонжей;
  • - серветки для усунення блиску;
  • - оксамитова пуховка.
Інструкція
1
Щоб використовувати всі можливості компактної пудри, придбайте різноманітні аксесуари для її нанесення. Невеликого спонжа, вкладеного в упаковку, може бути недостатньо. Вам знадобиться пухнаста велика кисть, щільна маленька пензлик з синтетичного ворсу, набір латексних спонжей, плоска оксамитова пуховка.
2
Щоб освіжити макіяж і прибрати блиск, користуйтеся пухнастою кистю з натурального або синтетичного ворсу. Попередньо приберіть надлишок шкірного сала за допомогою спеціальних всмоктуючих серветок - вони акуратно усувають блиск, не псуючи грим. Промокайте проблемні зони серветками, міняючи їх, поки на папері не залишатиметься жирних слідів. Зробіть кілька рухів пензлем в пудрениці і широкими мазками нанесіть засіб на обличчя. Чи не втирайте пудру - вона повинна лягати легкої напівпрозорої вуаллю.
3
Якщо вам необхідно більш щільне покриття, скористайтеся латексними спонжами. Багато компактні пудри можна наносити вологим способом. Змочіть спонж і добре відіжміть його. Набирайте пудру і накладайте її на шкіру як тональний крем. Розтирайте її, щоб засіб зливалося з відтінком шкіри. Для щік і лоба підійде плоский спонж, а для важкодоступних областей у крил носа, під очима і близько підборіддя використовуйте шматочки латексу з гострими куточками. Закінчивши, закріпіть результат, завдавши на обличчя тонкий шар сухої пудри за допомогою пухнастою кисті.
4
Темна компактна пудра замінить цілий косметичний набір. Широкими мазками м'якої кисті нанесіть її на обличчя, шию і декольте - і ви отримаєте ефект красивого південного засмаги. Плоска кисть з щільних синтетичних волокон дає більш щільне покриття. Нею можна затемнити область під вилицями і біля скронь, візуально звужуючи обличчя і роблячи його більш рельєфним. Щоб макіяж виглядав більш природним, поверх темної пудри нанесіть тонкий шар напівпрозорої, а після пополіруйте особа, обмахнув його оксамитової пушком.