Як наносити вогнезахисну фарбу.

Вогнезахисна фарба наноситься на деревні матеріали для досягнення необхідного рівня пожежної безпеки та надання поверхні захисно-декоративних властивостей. Створення всіх необхідних умов для проведення фарбувальних робіт і дотримання техніки нанесення фарби значно продовжить термін служби матеріалів.
Вам знадобиться
  • - кисть або рапилітель;
  • - маска;
  • - окуляри;
  • - ємність;
  • - вода;
  • - скребок.
Інструкція
1
В основу фарби входить кристаллогидратной вода, яка під дією високої температури вивільняється, запобігаючи нагрівання поверхні, що захищається вище 100оС. Вогнезахисна фарба при цьому спучується і утворює теплоизолирующий міцний шар.
2
Приготуйте поверхню, призначену для фарбування. Очистіть її від бруду, пилу і масляних плям. Стару фарбу, що відшаровується видаліть за допомогою спеціальної рідини або скребка. Висушіть поверхню.
3
Приміщення, де вироблятимуться фарбувальні роботи, має добре вентилюватися. Для захисту шкіри, очей та органів дихання використовуйте спеціальний одяг, рукавички, окуляри і маску. Фарбу перед застосуванням ретельно перемішайте за допомогою дриля з насадкою-міксером, обов'язково встановивши низькі обороти. Маса повинна придбати однорідну консистенцію.
4
Наносите фарбу валиком, шпателем, розпилювачем або пензлем в два або три шари. Нанесенню кожного нового шару повинно передувати абсолютна висихання попереднього. Проміжна сушка при температурі 18-22оС займає не менше однієї години. При підвищеній вологості і більш низьких температурах (але не нижче 5оС) час сушки, можливо, доведеться збільшити до двох діб.
5
Після нанесення останнього шару залиште фарбу на 24 години до повного висихання. Після завершення робіт з фарбою очистіть і промийте всі інструменти і ємності водою. На час технічних перерв залишайте шпатель, кисть, валик або розпилювач в ємності з водою.
Зверніть увагу
Якщо фарба потрапить на шкіру, змийте її водою з милом, а після висихання змастіть коду жирним кремом. При попаданні фарби в очі рясно промийте їх водою, при необхідності зверніться до лікаря.
Корисна порада
Врахуйте, що роботи з нанесення вогнезахисної фарби необхідно проводити при відносній вологості до 80% і температурі 5оС і вище.