Як вибрати танцювальну школу.

Танці - це не тільки захоплення, а й справжнє мистецтво, якому досить складно навчитися самостійно. Допомогти в цьому може професійна танцювальна школа, до вибору якої слід підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
Подумайте, з якою метою ви бажаєте навчитися танцювати. Якщо ви хочете ефектно виглядати на будь-якій вечірці або ж у нічному клубі, то для початку можна зупинитися і на аматорському рівні, вибравши недорогу студію. Однак якщо ж танець ви розглядаєте як серйозне захоплення, збираєтеся брати участь в концертах і конкурсах, то вибирайте професійна установа.
2
Визначте, який стиль танців подобається вам найбільше. Зазвичай хореографічна школа спеціалізується на одному з них, хоча бувають і винятки. Поширеними напрямками в даний час є танці під клубну музику, брейк-данс, хіп-хоп і сальса. Крім того, дівчатам можуть бути цікаві такі стилі, як стрип-пластика та гоу-гоу.
3
Ознайомтеся уважно з ціновим діапазоном студій. Заняття в танцювальній школі найчастіше платні, тому доступний бюджет є також одним із критеріїв вибору. З'ясуйте, якого розміру абонентська плата, яка кількість занять входить у вказану вартість.
4
поспілкуватися з людьми, які вже відвідували заняття в даній школі раніше. Запитайте, чи не стикалися вони з випадками «примусових зборів», не обумовлених у договорі, і полягають Чи договору в школі взагалі? Наскільки часто підвищується вартість курсів у студії? Нарешті, поцікавтеся, чи задоволені учасники якістю проведених занять, викладацьким складом і т.д. Відгуки про школу танців зазвичай можна також прочитати на її офіційному сайті.
5
З'ясуйте все про концепцію студії. На цьому етапі ви повинні зрозуміти, навчать вас тут добре танцювати. Тут важливо зателефонувати вже безпосередньо в саму школу або нанести туди візит, обов'язково поцікавитися заняття яких видів в даний час проводяться. У деяких установах проводяться виключно групові тренування, а в інших є можливість проведення індивідуальних уроків з тренером. Багато шкіл влаштовують «майстер-класи» - певні дні, в які можна подивитися на заняття і виступи, а також безкоштовно взяти в них участь. Якщо в обраній студії танців вас все влаштовує, зверніться до адміністратора і заявіть про свою згоду записатися на курси.