Як використовувати гумову фарбу.

Щороку в будівництві використовуються все більш сучасні матеріали, одним з яких можна вважати гумову фарбу. При нанесенні вона утворює тонку плівку, стійку до вологи і зовнішнім несприятливим умовам, її можна використовувати як на вулиці, так і в приміщеннях.
Вам знадобиться
  • - гумова фарба; - Шпатлевочная суміш; - Універсальний грунт; - Знежирюючий засіб; - Колер; - Валик; - Кисть; - Розпилювач; - Шпатель; - Наждачний шкурка; - Інструмент для шліфування.
Інструкція
1
Перед тим як купити гумову фарбу, уважно ознайомтеся з її сферою застосування. Гумова фарба використовується для покриття практично будь-якій поверхні - бетону, штукатурки, цегли, гіпсокартону, дерева, ДСП, ДВП, черепиці та навіть асфальту, оцинкованої сталі та асбоцемента. Проте, не варто її застосовувати для фарбування меблів, підлоги, віконних рам і дверей.
2
Підготуйте поверхню для фарбування. Ретельно очистіть її, при необхідності видаліть бруд, крейда, масляні і жирні плями, залишки старої фарби. Якщо поверхня дуже жирна - обробіть її знежирюючим засобом. Найкраще ляже фарба на зашпатлеванную і відшліфовану поверхню, але не забудьте ретельно очистити її від пилу, що утворилася в процесі шліфування.
3
Якщо ви хочете пофарбувати гумової фарбою поверхню, раніше покриту масляною або алкидной фарбою, відшліфуйте її до матового стану. Промийте розчином соди або фосфату натрію, обполосніть водою, покрийте універсальним грунтом і висушіть.
4
Відкрийте банку з фарбою і ретельно її перемішайте. В цілому розбавляти гумову фарбу не бажано, але якщо вона сильно загусне, її можна зробити більш рідкої за допомогою води. При необхідності додайте колер, в такому випадку фарбу необхідно перемішувати за допомогою спеціального інструменту або насадки на дриль, інакше отримати рівномірний колір не вдасться.
5
Наносите на суху поверхню перший шар фарби за допомогою валика, кисті або розпилювача (температура навколишнього середовища не повинна бути нижче + 5оС). Дочекайтеся повного висихання шару (від 30 хвилин до 3 годин, в залежності від вологості і температури повітря) і нанесіть другий шар. Загалом, для створення гладкої міцної поверхні необхідно 2-3 шари.
6
Час від часу перемішуйте фарбу, оскільки вона може розшаровуватися. Інструменти промивайте відразу після закінчення роботи, не допускаючи висихання. Завдяки тому, що фарба володіє багатьма властивостями гуми, їй можна надати будь-яку форму, і вона не потріскається навіть при вигині, розтягуванні або впливі морозу.