Як прикрасити керамічний горщик.

Кімнатні квіти служать чудовою прикрасою будинку, але прості горщики виглядають найчастіше занадто буденно і просто. Щоб створити святкову атмосферу, спробуйте прикрасити керамічні горщики.
Вам знадобиться
  • - крупа;
  • - акрилові фарби;
  • - нитки, спиці або гачок;
  • - намистини;
  • - декоративні елементи;
  • - стрічки;
  • - клей;
  • - маса для ліплення.
Інструкція
1
У першу чергу подбайте про тлі для декору. Можна пофарбувати горщик акриловою фарбою, обмазати клеєм і занурити в манку або іншу крупу, щільно обмотати нитками, покрити декоративний штукатуркою і навіть зв'язати чохол з ниток за допомогою спиць або гачка. Ще один варіант - нарізати гілок по висоті горщика, щільно обкласти ними горщик і обв'язати суворою ниткою. Оригінально буде виглядати горщик, обклеєний мозаїчними елементами з осколків плиток, кольорового оргскла або інших елементів. Можна використовувати для створення фону тканину або стрічки різної фактури.
2
Коли фон буде готовий, виготовте прикраси для квіткового горщика. Як декоративні елементи можна використовувати покупні вироби або зроблені самостійно. Наприклад, зліпіть з полімерної глини квіти або сонечок, вигніть з дроту метеликів і обшийте їх капроном, зшийте бантики з контрастної тканини, складіть орігамі з банкнот, кольорового паперу або осіннього листя, зв'яжіть забавних ляльок. Прекрасними елементами можуть стати різнокаліберні гудзики, стрічки, декоративний шнур, камені, черепашки, намистини, бісер і т.д.
3
Закріпіть елементи на горщику за допомогою клею або ниток. Дуже зручно використовувати для цього прозору «холодну зварювання», вона практично не видно і може скріплювати будь-які елементи.
4
Намагайтеся не переборщити з прикрасами і створити гарну композицію. Яскравих і оригінальних елементів не може бути більше 2-3, решта повинні лише відтіняти їх. Наприклад, помістіть в центрі велика квітка, а по решті поверхні «раскидайте» листя і гілочки, прикрасивши їх стрічками і намистинами. Верхній край горщика варто обробити особливо, щоб підкреслити красу зростаючого в ньому рослини.
5
Особливу увагу приділіть внутрішньому краю горщика, оскільки частина його буде підніматися над землею. Якщо фарбуєте горщик зовні акриловою фарбою - надайте колір і внутрішньої частини, йдучи вглиб як мінімум на 2-3 см.