Як під'єднати антену. Як підключається цифрове телебачення.

Все популярнішим стає супутникової телебачення. Звичайні антени не можуть дати зображення бажаної якості. Але використовуючи тарілку, кожен може дивитися телеканали в цифровому форматі. Купівля необхідного обладнання обходиться в чималу суму, тому люди часом шукають спосіб заощадити. Наприклад, можна підключити телевізор до супутникової антени самостійно. Всі сучасні супутники телемовлення працюють в Ku-діапазоні (10,7-12,7 ГГц).
Інструкція
1
По-перше, необхідно вибрати місце установки супутникової антени. Важливо, щоб огляд від точки установки до супутника був відкритий. Всі супутники розташовані в південному напрямку, від південного заходу до південного сходу. Ви можете розрахувати місце установки тарілки по двом формулам.Формула для розрахунку кута місця: F = arctg {[Cos (g2 - g1) x Cos (v) - 0.151]/sqrt (1 - Соs2 (g2 - g1) х Cos2 (v )]} Формула для розрахунку азимута: ф = 180 ° + arctg {tg (g2 - g1)/sin (v)} g1 - довгота супутника, g2 - довгота місця прийому, v - широта місця пріема.Так же вам в цій справі допоможе програма SATTV.
2
Слідкуйте, щоб перешкод не було взагалі ніяких. Будівлі, дерева - все це буде перешкодою. Але при цьому антена повинна розташовуватися в досяжному для вас месте.К антені повинна додаватися інструкції по збірці. Точно слідуючи їй, ви без проблем самостійно зможете впоратися з монтажем. Закріпити опору потрібно дуже жорстко. Будьте обережні, не пошкодите параболічне дзеркало. Навіть невеликі відхилення призводять до погіршення сигналу.
3
Тепер можна приступати до підключення апаратури. При цьому ви, перебуваючи поруч з обладнанням, повинні бачити і екран телевізора. Ймовірно, вам може знадобитися помічник. Конвертер кабелем з'єднується з ресівером. З'явиться темний екран. Тепер необхідно встановити частоту для ресивера через ЕМ.
4
Далі необхідно затягнути гвинти, які регулюють переміщення антени в азимутному і угломестной напрямках. Але зробити це не до упору, а так, щоб ви могли переміщати тарілку вгору-вниз і вправо-вліво, докладаючи певних зусиль. При цьому антена повинна бути нерухомою, якщо її не чіпати.
5
Після цього можна почати сканування неба. Переконавшись, що сигнал максимально чистий і картинка гарна, закріпіть тарілку остаточно. Ваша супутникова антена приєднана до телевізора і готова радувати якісним телебаченням.
Корисна порада
Уважно прочитайте інструкцію до обладнання. Кожна тарілка може мати особливі вимоги до установки.
Антена - пристрій для випромінювання і прийому радіохвиль. Винахідником антени вважається Нікола Тесла. Форма, розміри і конструкція антен різноманітні і залежать від довжини випромінюваних або прийнятих хвиль і призначення антени. Антени можуть виготовлятися з які проводять, або діелектричних матеріалів. Випромінюючі структури можуть бути виготовлені шляхом напилення провідних матеріалів на діелектричні підкладки. Найбільш відома телевізійна антена ASP - 8, розглянемо, як її треба підключати для отримання стабільно сильного сигналу.
Вам знадобиться
  • Для підключення антени вам потрібно:
  • - пассатижи;
  • - викрутка;
  • - лак;
  • - м'яка дріт;
  • - металева труба діаметром 50 мм і диною 6 м;
  • - телевізійний кабель 10 м.
Інструкція
1
Купіть в магазині телевізійну антену ASP-8, яка найпоширеніша в даний час, так як вона має підсилювач сигналу, і досить проста в експлуатації. Розгляньте ретельно конструкцію приймального пристрою, подивіться креслення збірки. Зберіть антену як показано на малюнку, в її середині є пластмасова коробочка, всередину якої необхідно поставити підсилювач. При покупці антени, питайте у продавця найпотужніший підсилювач, який у нього є. Підсилювач виглядає як радіотехнічна плата з різними деталями. Прокрасьте задню частину підсилювача лаком для нігтів, досить товстим шаром, це врятує його від корозії при різних погодних умовах. Прикрутите його на два болта, згідно конструкції.
2
Очистіть кінець кабелю від ізоляції, зачистите центральний провід і сітку. Не забудьте їх ще ретельно очистити від лаку, яким покриті дроти. У центральній частині підсилювача знайдіть блок підключення, в середину підключіть центральний провід кабелю, а сітку закріпіть в затискному пристрої двома болтами. Тепер також прокрасьте лаком верхню поверхню підсилювача, включаючи місце підключення кабелю. Закрийте кришку підсилювача, іноді вона закручується на маленькі саморізи або просто замикається. Якщо вона закривається нещільно, то приклейте її яким-небудь клеєм герметиком. Прикріпіть кабель по всій довжині труби дротом через кожні 50 см.
3
Підніміть антену з трубою, закріпіть її в землі і до стіни будинку. Землі вона повинна стосуватися обов'язково, за одне, гратиме роль громовідводу. Просвердлите в вікні отвір для того щоб провести кабель в будинок. Тепер перейдіть в будинок. Зачистіть кінець кабелю, так само як ви робили при підключенні підсилювача. Приєднаєте його до спеціального антенний штекер, від якого також відходить кабель електричного живлення антени. Увімкніть живлення антени в розетку, застроміть штекер в телевізор. От і все, вам залишається тільки налаштувати канали телебачення.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на якість кабелю, потягніть його, чи немає в ньому поривів.
Корисна порада
Встановлюйте щоглу антени удвох.