Як вибрати шкіряний портфель.

Кілька століть тому шкіряний портфель дозволити собі могли тільки багаті люди. Пізніше цей аксесуар вказував на приналежність людини до тієї чи іншої професії: фінансиста, юриста, чиновника. Сьогодні шкіряний портфель може придбати практично кожен бажаючий. Але щоб покупка не стала розчаруванням, треба враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Насамперед, познайомтеся з виробниками шкіряних портфелів. Вирішіть, чи потрібні вам додаткові аксесуари в єдиному стилі з цим діловим атрибутом, наприклад, гаманець, ключниця і т.п. Подивіться відгуки про продукцію того чи іншого бренду. Виберіть варіант, який влаштовує вас за кольором, дизайном, ціною і якістю.
2
Перед купівлею портфеля для документів подумайте над його розмірами, особливо якщо вам часто доводиться літати на літаках. Підберіть модель, в яку будуть поміщатися аркуші формату А4, записна книжка, мобільний телефон, компакт-диски та інші необхідні речі. Водночас постарайтеся, щоб сума сторін цього шкіряного аксесуара (довжина, ширина, висота) не перевищувала 115 см. В іншому випадку він вже не буде ставитися до ручної поклажі, і вас попросять здати його в багажне відділення.
3
Приділіть особливу увагу матеріалу, з якого зроблена обрана вами модель. Незалежно від походження шкіри, вона повинна мати однорідну структуру по всій поверхні і бути добре виробленої. Врахуйте, що перевіряти її натуральність з використанням вогню або води вам навряд чи хто дозволить. Тому подивіться матеріал на зрізі (якщо такий є). Пам'ятайте, натуральна шкіра не може мати текстильну основу. Крім цього, попросіть показати сертифікат якості на даний портфель.
4
Огляньте всі шви. Зовнішні і внутрішні строчки повинні бути щільними, з рівними стібками, без стирчать ниток. Врахуйте, що на якісних виробах всі краї акуратно оброблені. Якщо на кутах є металеві куточки, переконайтеся, що вони добре закріплені.
5
Майте на увазі, на шкіряних портфелях високої якості ручка виготовлена з того ж матеріалу, що і сам виріб, а не з вінілу або пластику. Крім того, вона повинна надійно кріпитися до аксесуара і не мати механічних пошкоджень.
Зверніть увагу
При покупці не забудьте оглянути і перевірити застібки, замки.
Корисна порада
Врахуйте, ламінована шкіра менше забруднюється, не боїться вологи і перепаду температур.