Як зробити садовий декор своїми руками.

Одним із завдань, яку доводиться вирішувати при виготовленні садового декору, полягає в тому, щоб створити прикраса, не суперечить стилю оформлення ділянки. При цьому вибір матеріалів і техніки, в якій буде зроблений декоративний елемент, залежить від фантазії і навичок автора.
Вам знадобиться
  • - універсальна аерозольна фарба;
  • - малярський скотч;
  • - плоскі округлі камені;
  • - металевий прут;
  • - глиняні горщики.
Інструкція
1
Прикраса, яка буде виконувати роль кольорової плями на однотонному рівному газоні, можна зробити з плоских каменів округлої форми, розписавши їх під яскравих жуків. Вимийте заготовки і добре висушіть. Композиція вийде виразною, якщо ви знайдете чотири-п'ять придатних каменів різного розміру.
2
Зафарбуйте білої або жовтої аерозольною фарбою частина каменю, де будуть перебувати очі майбутнього жука і залиште заготовку сохнути. Як правило, для цього потрібно два-чотири години.
3
Виріжте з малярного скотча шматки, розміром і формою збігаються з очима жука. Наклейте стрічку на ділянки пофарбованого каменю там, де повинні знаходитися очі. Скотч дозволить зберегти колір при нанесенні наступних шарів фарби.
4
Візьміть барвник іншого кольору і обробіть поверхню заготовки в місцях розташування інших дрібних деталей. Якщо ви розфарбовуєте камінь під божу корівку, обробіть місця, де будуть знаходитися голова і чорні плями. Давши наступного шару висохнути, виріжте з скотча трафарети у формі плям і голови. Наклейте їх на камінь в потрібних місцях.
5
Прокрасьте всю поверхню каменю фоновим кольором. Дочекайтеся повного висихання складу та відклейте малярський скотч. Якщо ви зробили кілька жуків, розкладіть їх на газоні одного за іншим так, щоб попереду лежав найбільший, а в кінці ряду - той, що менше за всіх.
6
З металевого прута і глиняних горщиків можна зробити прикрасу для ділянки, оформленої в стилі кантрі або колоніальному. Декоративним елементом в такій конструкції можуть бути як керамічні ємності, так і розміщення в них рослини. Виберіть кілька глиняних горщиків діаметром близько двадцяти сантиметрів і металевий прут діаметром близько півтора-двох сантиметрів.
7
Вкопати прут, який гратиме роль опори всієї конструкції, в землю на третину його довжини. Надіньте перший горщик на прут дном вгору. Якщо дренажний отвір ємності виявилося трохи менше діаметра опори, розширте його вузьким напилком.
8
Нанизайте інші горщики на прут дном вниз. У кожну з ємностей насипте шар дренажу, садової землі і посадіть декоративні або пряні рослини. При наповненні горщиків грунтом відхиляйте їх в різні боки від центру так, щоб верхня ємність спиралася на край нижньої. У посушливу погоду такий квітник потребують частого поливу, оскільки грунт в глиняних горщиках досить швидко висихає.