Як відокремити білок. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для сучасної людини важливе місце в його харчуванні займають яйця. Ми їмо курячі, перепелині, гусячі і качині яйця. Яєчню готувати швидко і просто. Але існує дуже багато рецептів, в які необхідно додавати окремо білки, або жовтки. Знамениті меренги, суфле, крему для тортів, млинці на збитих білках, частина кляру для смаження м'яса і риби. Тому для сучасної господині навик поділу курячого яйця на складові просто необхідний і дуже важливий.
Вам знадобиться
    • куряче яйце
    • ніж
    • дві ємності
    • сепаратор для яєць
Інструкція
1
Якщо перед вами постало завдання відокремити білок , то у вас є кілька варіантів. Найпростіший і легкий - це використовувати спеціально придуманий сучасною людиною для цього прилад. Сепаратор для яєць. Принцип його дії дуже простий, білок стікає від жовтка. Такі сепаратори випускають у вигляді кухлів, тарілок і ложок. Ви легко можете самі зробити аналог одноразового сепаратора. Звіримо паперовий кульок, відріжте гострий кінець і вставте його в склянку. Розбийте яйце в кульок. Білок стече в стакан, а жовток залишиться.
2
Є сепаратори, які вам не просто допоможуть, а й розвеселять!
3
А ось для того, щоб відокремити білок вручну, вам знадобиться майстерність рук і дві половинки шкаралупи.
4
Поставте перед собою дві миски. Візьміть міцно яйце в ліву руку. У праву руку візьміть гострий тонкий ніж.
5
Розбийте над однією з ємностей різким рухом шкаралупу яйця по центру так, щоб шкаралупа розбилася наполовину. Головне тут не розбити сам жовток! Потім акуратно розламайте шкаралупу на дві половини. Білок стікатиме по шкаралупі прямо в першу миску.
6
Перелийте акуратно жовток в іншу половину шкаралупи, так стече залишився білок . Відкладіть жовток в другу ємність. Якщо вам треба відокремити багато білків, то кожен раз робіть це над окремою мискою. Просто якщо випадково навіть крапля жовтка впаде в білок , він буде зіпсований і не зіб'ється в піну. Таким чином, ви себе застрахуете від невдачі. Тренуйтеся і у вас все вийде!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-sQJTwD2BvE
Зверніть увагу
Обов'язково мийте яйця в гарячій воді перед використанням. Небезпечна сальмонела може жити і на шкаралупі.
Корисна порада
Вживайте в їжу тільки свіжі яйця. Визначити це дуже легко! Потрясіть яйце в руці і якщо ви відчуваєте всередині рух, то яйце вже не свіже.