Як зняти статистику.

Фізичні та юридичні особи, які розміщують в інтернеті контекстну рекламу через «Яндекс. Директ », завжди зацікавлені в результативності своєї рекламної кампанії. Для того щоб самостійно з'ясувати кількість рекламних показів необхідно знати, де подивитися статистичні звіти.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку «Яндекс. Директ ». Знайдіть посилання «Статистика» у розділі «Мої кампанії». Вона з'явиться після початку рекламних показів. Після переходу по ній, ви побачите кілька статистичних звітів: загальні, з розбивкою по днях, статистику фраз по днях, регіональну статистику та звіти по майданчиках. Щоб з усієї цієї інформації виділити статистику за певні періоди з урахуванням різних параметрів, використовуйте функцію майстра звітів.
2
Щоб користувачі могли мати найповнішу інформацію, у всіх статистичних звітах відстежується кількість показів, кількість кліків, CTR, витрата і середню вартість одного кліка. Статистичні звіти оновлюються через певні проміжки часу. Дату і час останнього оновлення шукайте в кінці кожного звіту.
3
Сумарну статистику рекламної кампанії по кожному дню і для кожного рекламного показу дивіться у статистичному звіті по днях. Сумарні дані дивіться в розділі загальної статистики. Там же шукайте інформацію по кожному заданому для оголошення ключу або рубриці каталогу.
4
Ключові слова та словосполучення в розділі загальної статистики розподілені по групах: активні, змінені, уточнені і відключені. Дана інформація може надати вам неоціненну допомогу в написанні ключів для нових оголошень. Статистику по кожній ключовій фразі дивіться у відповідному звітному аркуші.
5
У розділі «Статистика по регіонах» шукайте статистичну інформацію за географічними регіонами, в яких були рекламні покази. Ці дані допоможуть виявити, в якому з регіонів купівельний інтерес до рекламної кампанії був найбільш високий. Для великих рекламодавців, що охоплюють цільову аудиторію багатьох регіонів, цей звіт допоможе сформувати маркетингову політику фірми.
6
У статистичному звіті по майданчиках дивіться дані по показах і кліках з розбивкою на пошукові та тематичні майданчики, що входять в рекламну мережу «Яндекс. Директ ». При цьому розрахунок середньої вартості кліка відбувається тільки за результатами показів і кліків на сторінці пошукової видачі «Яндекса». Статистика за тематичними та іншим пошуковим майданчикам не впливає на вартість кліка.
7
Використовуйте майстер звітів для формування статистичних зрізів по оголошеннях, по майданчиках, по фразах, по регіонах і по позиціях. При цьому ви можете встановити бажаний проміжок часу, встановити фільтр за номерами оголошень, по майданчиках, за ключовими словами і по регіонах. Налаштування фільтрування можна зберегти для подальшого використання.
Зверніть увагу
Якщо обсяг статистики дуже великий, виведення інформації може зайняти тривалий час. В окремих випадках, коли обробка може зайняти більше 10 хвилин система повідомить вам про це і буде запропонована можливість вивантаження даних в окремий xls-файл.