Як вийти з заносу.

Занесення - ковзання коліс однієї з осей автомобіля, що виникає в результаті нерівномірного зчеплення шин з дорогою. Він може виникнути в результаті різкого гальмування, розгону або зміни напрямку руху автомобіля. Занести може на слизькій трасі та з інших причин, що викликають неоднаковий коефіцієнт зчеплення коліс з дорожнім покриттям.
Інструкція
1
Якщо занос стався в результаті ваших неправильних дій - припиніть те, що його викликало - гальмування, збільшення швидкості, поворот руля.Ні в якому разі не «давайте по гальмах» і не включайте нейтральну передачу.
2
На автомобілі із заднім приводом зменшіть газ до малого. В цьому випадку провідні колеса не повинні бути блокірованнимі.На машині з переднім приводом навпаки, збільште газ до середнього. Уникайте пробуксовки коліс.
3
Швидко поверніть кермо в сторону заносу задніх коліс. Намагайтеся утримувати напрям двіженія.Еслі занос починається в іншому напрямку, поверніть кермо в сторону нового заносу .Рух керма повинні бути швидкими, але не різкими. Повертати кермо назад починайте до припинення заносу і вирівнювання автомобіля.
Корисна порада
Намагайтеся все ж уникнути заметів. Найчастіше до них призводять неправильні дії водіїв - перевищення швидкості при вході в поворот, велика швидкість на слизькій дорозі, різкі повороти рульового колеса. Велику небезпеку становить гальмування і обертання керма, якщо вони відбуваються одночасно. Слідкуйте за станом шин вашої автомашини - нерівномірний знос малюнка протектора або різне тиск в шинах автомобіля так само можуть бути причиною заметів.