Як правильно виготовити автомобільні чохли.

Від постійного використання салонна обшивка будь-якого автомобіля рано чи пізно приходить в непридатність. Протерті і прорвані сидіння надають машині недоглянутий і недбалий вигляд. Якщо ви хочете зберегти заводську обшивку салону в хорошому стані, необхідно зробити автомобільні чохли.
Вам знадобиться
  • - матеріал;
  • - ножиці;
  • - калька;
  • - нитки;
  • - швейна машинка;
  • - креслярські приналежності.
Інструкція
1
Виготовте викрійку для майбутніх чохлів. Для цього необхідно дізнатися точні розміри всіх сидінь. Спочатку намалюйте ескіз від руки. Він повинен детально відображати всі особливості сидінь. Після цього ретельно складіть креслення на кальці, який і буде схемою крою. Кілька разів перевірте правильність всіх розрахунків.
2
Скопіюйте викрійку на тильну сторону матеріалу за допомогою маркера або олівця. Після цього позначте всі лінії, по яких потрібно відрізати заготовки. Перевірте, чи правильно перенесли викрійку на матеріал. Чим менше помилок ви допустите, тим більше матеріалу зможете заощадити. Виріжте всі заготовки по контрольних лініях.
3
Розкладіть на столі деталі для першого чохла. Зшийте їх наметочним швом. Після цього зробіть перший примірку. При необхідності внесіть корективи. Зніміть чохол і прострочіть на швейній машинці по всіх швах.
4
Видаліть намітку. Будьте дуже обережні, щоб ненароком не порушити лицьовій шов. Пришийте до країв матеріалу блискавку, яка буде застібати чохол ззаду. Також можна використовувати гудзики або спеціальні липучки для одягу.
5
Виготовте за такою ж схемою решта чохли. Всі вони повинні бути зшиті одним і тим же швом.
6
Зробіть викрійку для підголівників. Вона виконується за аналогією з чохлами. В якості фіксатора найкраще використовувати шнурок, який буде стягувати чохол підголівника біля основи.
7
Виготовте спеціальні кишені для чохлів. Пришити їх на тильну сторону. У таких кишеньках ви зможете зберігати всяку корисну дрібницю.
8
Із залишків матеріалу зшийте декоративні подушки, які додадуть салону вашого автомобіля відчуття домашнього затишку.