Як змінити ім'я мережі в Windows 7. Як змінити назву windows.

Назва локальної мережі задається в процесі її створення або коли операційна система вперше виявляє мережеве з'єднання при черговому включенні комп'ютера. Заданий одного разу назву можна згодом змінити - така можливість передбачена в Windows 7 і реалізується дуже просто.
Інструкція
1
Дістатися до форми з полем для зміни назви мережі можна через один з аплетів «Панелі управління» Windows 7. Щоб запустити панель, розкрийте головне меню ОС і виберіть пункт з її назвою в правій колонці. У розділі «Мережа та інтернет» панелі клацніть по посиланню «Перегляд стану мережі та завдань», і на екрані з'явиться потрібний аплет.
2
Цей аплет можна запустити і декількома іншими способами. Наприклад, наведіть курсор миші на іконку мережевого підключення в правому нижньому кутку панелі завдань і клацніть по ньому лівою кнопкою. Під сплив віконці для запуску потрібного аплету призначена посилання «Центр управління мережами і загальним доступом» - по ній теж клацніть лівою кнопкою. А якщо у вас відкрито «Провідник», це ж можна зробити через контекстне меню об'єкта «Мережа» - воно викликається клацанням правої кнопки миші. У меню виберіть пункт «Властивості», і потрібний інструмент «Панелі управління» буде запущений.
3
В апплете «Центр управління мережами і загальним доступом» права частина розділена на кілька секцій. Друга зверху має підзаголовок «Перегляд активних мереж» і містить в лівій колонці іконку, назва і вказівка типу мережі. Для редагування назви клікніть лівою кнопкою миші по іконці. Потрібна форма з'явиться в окремому вікні.
4
В полі «Мережеве ім'я» замініть колишня назва новим. При необхідності в цій же формі можна поміняти і використовувану для відображення мережі іконку. Для цього натисніть кнопку «Змінити» і виберіть з відкрився набору найбільш підходящий значок. Якщо нічого путнього там не знайдеться, можна натиснути кнопку «Обзор» і пошукати картинки в інших динамічних бібліотеках (розширення dll), виконуваних файлах (exe), файлах іконок (ico) або картинках графічних форматів (bmp, gif, jpg, png та ін .).
5
Для завершення операції натисніть кнопку OK, а потім закрийте «Панель управління».