Як створити іконку на робочому столі. Як створити документ в папці.

Іконки програм, документів і папок на робочому столі спрощують доступ до них - виключають необхідність щоразу шукати потрібний об'єкт за допомогою «Провідника». Майже всі програми при інсталяції створюють ярлики для запуску в автоматичному режимі, але в операційній системі передбачено кілька способів для проведення цієї операції вручну.
Інструкція
1
Клікніть фонове зображення робочого столу правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню розкрийте розділ «Створити». Вам потрібна друга зверху рядок меню - «Ярлик». Вона запускає майстер створення нової іконки на робочому столі.
2
У першій формі, представленої майстром, вкажіть повний шлях до об'єкта, для якого створюється іконка - виконуваній програмі, документом, папці, картинці і т.д. Вводити шлях вручну незручно, тому клікніть по кнопці «Обзор», за допомогою з'явився дерева каталогів знайдіть потрібний файл, виділіть його та натисніть ОК. Потім у формі майстра клікніть по кнопці «Далі», щоб перейти до наступного кроку.
3
В полі поруч з написом «Введіть ім'я ярлика» наберіть текст підпису до іконки і натисніть кнопку «Готово».
4
Властивості створеного ярлика можна змінювати - редагувати підпис, замінювати зображення, додавати ключі запуску і т.д. Щоб відкрити форму з усіма цими настройками клікніть по ярлику правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню саму нижню рядок - «Властивості».
5
Іконку можна створити і без допомоги майстра, замінивши його файл-менеджером Windows. Щоб його відкрити, виберіть у головному меню пункт «Комп'ютер» або використовуйте клавіші Win + E. Потім по дереву каталогів «Провідника» перейдіть в папку, що зберігає файл, для якого треба створити ярлик.
6
Потрібний файл правою кнопкою миші перетягніть на робочий стіл. Коли ви відпустите кнопку, «Провідник» покаже маленьке меню, в якому вам треба вибрати пункт «Створити ярлики». Іконка буде створена із зображенням за замовчуванням і підписом, що містить назву файлу. Всі її властивості можна відредагувати за допомогою форми, описаної в четвертому кроці. А якщо потрібно лише змінити підпис, це можна зробити ще простіше - клікніть ярличок і натисніть клавішу F2 або в контекстному меню виберіть пункт «Перейменувати». Потім наберіть нову підпис і натисніть клавішу Enter.
Ярлики, іменовані багатьма користувачами ПК як « іконки », працюють за принципом посилання. Самі вони не представляють собою будь-якого програмного файлу, але як посилання - ведуть на нього. Створити ярлик або іконку дуже просто.
Інструкція
1
Зайдіть в папку, в якій ви хочете створити іконку тієї чи іншої програми або файлу, щоб запускати його з обраного вами місця. В даному випадку нам потрібен ярлик прямо на робочому столі , його можна створити і тут.
2
Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці робочого столу. У контекстному меню наведіть на пункт «Створити». При наведенні курсора миші в цьому пункті з'явиться кілька підпунктів. Лівою кнопкою миші на підпункті «Ярлик».
3
Перед вами відкриється майстер створення ярлика. У першому вікні виберіть шлях, де лежить документ або програма, для якої потрібно створити іконку швидкого запуску. Натисніть кнопку «Огляд ...» і за допомогою стандартного провідника вкажіть шлях до файлу. Якщо це програма або гра, то швидше за все вона знаходиться в папці "Program Files" або папці з назвою розробника на жорсткому диску C:/. Виконуючий файл програм має формат ".exe", тому саме такий файл вам і потрібно шукати. Зазвичай він має зображення у вигляді логотипу гри або програми.
4
Після того, як потрібний вам файл знайдений, натисніть "OK" у віконці провідника. Ви побачите адресу файлу в операційній системі. Він буде виглядати наступним чином: "Ім'я жорсткого диска: ПапкаФайл.расшіреніе". Прикладом може служити адреса: "C: Program FilesGameworldRunDragon.exe". Після додавання файлу для запуску, натисніть «Далі» внизу майстра створення ярлика.
5
Майстер запропонує вам назвати ярлик. За замовчуванням іконка буде називатися також, як обраний файл, тільки без точки і розширення. Ви можете задати будь-яке припустиме ім'я, після чого натисніть «Готово». Вітаємо! Іконка з'явилася на робочому столі .