Як вибрати сушарку для грибів.

Сьогодні в магазинах, що торгують побутовою технікою, можна вибрати безліч корисних кухонних приладів, одним з яких є пристрій для сушки овочів і грибів. Важливо знати, на що в першу чергу слід звернути увагу при виборі цього пристрою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - рекламні буклети.
Інструкція
1
Перш за все, ви повинні знати, що електросушарки за своїм принципом дії діляться на два види: інфрачервоні і конвективні. Перші виконують сушку в температурному діапазоні від 40 до 60 градусів Цельсія. Інфрачервоні промені проникають у продукти і повільно випаровують воду. Це дозволяє зберегти більше корисних речовин (мікроелементів, вітамінів). У дешевших конвективних сушарках інгредієнти обробляються гарячим повітрям. Внаслідок чого, волога випаровується тільки з поверхні, що призводить до погіршення якості готового продукту.
2
Зустрітися з виробниками електросушарок. Подивіться моделі, почитайте відгуки про роботу апарату того чи іншого бренду. Вирішіть, які функції вам необхідні, а без яких ви зможете обійтися. Приміром, таймер зворотного відліку і автоматичне відключення, після закінчення сушки і т.п. полегшують роботу з приладом. Тоді як обертові піддони, контрольована швидкість вентилятора і т.д. є корисними, але не обов'язковими. Вибираючи функції, пам'ятайте, що будь-яка додаткова опція призводить до збільшення ціни.
3
Подумайте, який обсяг грибів вам треба висушити і скільки часу на це хочете затратити. Відповідь на дані питання допоможе вибрати пристрій з оптимальною місткістю і потужністю. Адже зрозуміло, чим потужніший прилад, тим швидше отримаєте готову продукцію, і чим більше піддонів в електросушарці, тим більше грибів висушіть за один раз.
4
Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений корпус сушарки: він може бути металевим або пластиковим. Причому пристрої з пластиковим корпусом мають ряд переваг: чи не перегріваються, менше важать і т.п.
5
Не забудьте про безпеку. Так як сушка проходить при високих температурах, то не виключений перегрів пристрою. Тому краще, якщо воно буде забезпечено термостатом, який дозволить йому автоматично відключатися при досягненні критичної позначки.
Зверніть увагу
Майте на увазі, сушарки для грибів з вентилятором голосно працюють. Тому перед покупкою перевірте, чи влаштовує вас рівень шуму, створюваний обраною моделлю.
Корисна порада
Краще, якщо піддони будуть глибиною більше 15 мм. Тоді вам не доведеться турбуватися про розмір нарізуваних продуктів.