Як зробити глазурування волосся будинку.

Глазурування - це особлива процедура по догляду за волоссям, що допомагає доставити поживні речовини і кераміди в саму глиб волосся і захистити локони від несприятливого впливу навколишнього середовища за допомогою спеціальної плівки, або глазурі, огортає кожну волосинку. Ще зовсім недавно такий вид відходу був доступний тільки в салонних умовах. В даний час жінки отримали можливість робити глазурування будинку.
Вам знадобиться
 • - комплект для глазурування;
 • - рукавички;
 • - целофановий пакет;
 • - м'який шампунь;
 • - махровий рушник ;
 • - живильна маска або бальзам;
 • - кондиціонер або спрей для догляду за волоссям.
Інструкція
1
Робіть глазурування за допомогою спеціального комплекту. Його можна купити в інтернет-магазині або в спеціалізованому, де продають професійні засоби по догляду за волоссям.
2
Перед глазуруванням ретельно промийте волосся за допомогою м'якого нейтрального шампуню. Трохи підсушіть махровим рушником. Фен використовувати не потрібно.
3
Нанесіть живильну маску або бальзам. Дані кошти ви можете купити разом з комплектом для глазурування, окремо або скористатися тими засобами, за допомогою яких ви систематично доглядаєте за волоссям.
4
Через 10-15 хвилин змийте нанесений бальзам теплою водою. Зробити це потрібно особливо ретельно, тому змивайте маску або бальзам до тих пір, поки що стікає з волосся вода не стане повністю прозорою.
5
Змішайте складу для глазурування в тих пропорціях, які вказані в інструкції від виробника. Нанесіть по всій довжині волосся, починаючи від коріння. Розчешіть волосся дрібним гребенем, підніміть вгору, прикрийте целофаном, зверху зав'яжіть махровий рушник, щоб під впливом тепла кераміди і поживні речовини проникли в саму глиб структури волосся. Таким способом тримати склад на волоссі доведеться 40 хвилин. Для прискорення процесу замість рушники використовуйте гарячий потік повітря з фена. Протягом 15-20 хвилин нагрівайте волосся через целофановий пакет.
6
Далі промийте волосся теплою водою, підсушіть рушником. Нанесіть стабілізуючий склад. Через 5-10 хвилин змийте і нанесіть кондиціонер або рідкий спрей, призначений для догляду за волоссям.
Зверніть увагу
Проводьте глазурування волосся кожні 2 тижні, якщо ваші локони сильно пошкоджені. У міру відновлення волосся глазурування можна проводити 1 раз на місяць. Через деякий час ви помітите, що ваші пасма стали абсолютно гладкими і здоровими.
Глазурування волосся - процедура, при якій локони покриваються шаром глазурі з керамідами і різними зволожуючими компонентами. Завдяки цьому пасма стає блискучим, шовковистим і краще розчісується.
Вам знадобиться
 • - склад для глазурування волосся;
 • - кондиціонер для волосся;
 • - ємність для змішування фарби;
 • - пензлик;
 • - рукавички.
Інструкція
1
Підберіть засіб для глазурування. Воно може бути безбарвним або з легким відтінком, злегка забарвлює волосся. В останньому випадку дуже важливо правильно підібрати колір, щоб у підсумку глазурування не одержати несподіваний результат. Найкраще зупинити вибір на тому відтінку, який всього на пару тонів світліше або темніше природного кольору волосся.
2
Підготуйте волосся до глазурування. Ретельно вимийте їх, позбавивши від засобів для укладання, масок та інших жирних речовин. Потім злегка промокніть рушником, щоб з пасом не капає вода.
3
Змішайте в керамічному або жерстяної тарілочці кошти для глазурування - активатори і безбарвну або відтіночним суміш у пропорції 2 до 1. Ретельно і повільно перемішайте склад до отримання однорідної гелеобразной маси перламутрового кольору. Щоб засіб відмінно лягало, дуже важливо розмішати всі утворилися бульбашки.
4
Розподіліть глазур зручною щіточкою по всій довжині волосся, не забувши перед цим надіти поліетиленові або гумові рукавички. Намагайтеся не пропускати жодної ділянки, інакше не вийде добитися бажаного ефекту. По завершенню процедури надіньте на волосся поліетиленову шапочку.
5
Через 20 хвилин зніміть поліетилен і промийте волосся теплою водою без використання шампуню. Потім промокніть пасма рушником, видаливши надлишки води.
6
Закріпіть результат, завдавши на волосся стабілізатор. Розподіліть його по всіх пасмам, залиште на кілька хвилин, а потім змийте теплою водою. До його складу входять натуральні компоненти і фруктові кислоти, які роблять відтінок волосся яскравіше і надають їм додатковий блиск.
7
Висушіть локони, завдавши на них трохи звичного бальзаму або масла. Так волосся буде краще розчісувати і укладатися.
8
Повторіть процедуру глазурування волосся через 4 тижні. По закінченню цього терміну глазур почне потихеньку змиватися і її необхідно буде оновити.