Як включити блокування програм на комп'ютері.

Якщо на одному комп'ютері працюють різні люди, має сенс розмежувати їх права і обов'язки. Наприклад, батьки хочуть заборонити дітям встановлювати або запускати деякі програми. Ці завдання можна вирішити засобами Windows.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні права адміністратора, щоб мати можливість блокувати запуск програм іншим людям, що мають доступ до комп'ютера. В «Панелі управління» розкрийте групу «Облікові записи» і надайте користувачеві, якому хочете заборонити запуск деяких програм, права адміністратора. Для цього клікніть його обліковий запис і перейдіть за посиланням «Зміна типу облікового запису». Переведіть перемикач в положення «Адміністратор» і натисніть «Змінити тип запису".
2
Зайдіть в систему під цією учеткой і запустіть редактор реєстру. Для цього натисніть клавіші Win + R і введіть в рядок запуску програм команду regedit. Розкрийте папку HKCU \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVerson \ Policies \ Explorer, в меню «Правка» виберіть команду «Створити» і у випадаючому списку відзначте «Параметр DWORD». Введіть ім'я ключа RestrictRun, а в полі «Значення» поставте «1».
3
Тепер вам потрібно створити список дозволених для цього користувача програм. Наприклад, ви хочете, щоб юзер міг працювати з додатками MS Office та слухати музику, але не міг заходити в інтернет або запускати іграшки. Знову зайдіть в меню «Правка» і виберіть пункт «Розділ». Новому розділу присвойте те ж ім'я, що й ключу: RestrictRun.
4
Клацніть правою клавішею миші по вільному місцю в правій частині вікна і в випадаючому списку «Створити» відзначте пункт «Строковий параметр». Введіть в лапках порядковий номер дозволеної програми та її назва. У вас має вийти приблизно такий список:“1”=”kmplayer.exe”“2”=”excel.exe”“3”=”winword.exe”“4”=”regedit.exe”
5
Обов'язково включіть в перелік regedit, щоб зберегти можливість редагувати реєстр. Потім зайдіть в систему під власною обліковим записом та змініть учетку користувача на «Обмежена запис».